کد خبر: 3465

تاریخ انتشار: اسفند ۲۷, ۱۳۹۴

فرود اضطراری آمبولانس هوایی فرانسه در فرودگاه بین المللی کرمان

فرود اضطراری آمبولانس هوایی فرانسه در فرودگاه بین المللی کرمان

Kermanforcelandingیک منبع آگاه از فرودگاه بین المللی کرمان ضمن اعلام فرود اضطراری یک فروند آمبولانس هوایی فرانسه به مقصد تایلند اظهار داشت: این پرواز جهت سوخت گیری در فرودگاه کرمان ساعت۱۹ ،۲۷ اسفند فرود آمد . …
به گزارش کن به نقل از آرمان کرمان، یک منبع آگاه از فرودگاه بین المللی کرمان ضمن اعلام فرود اضطراری یک فروند آمبولانس هوایی فرانسه به مقصد تایلند اظهار داشت: این پرواز جهت سوخت گیری در فرودگاه کرمان ساعت۱۹ ،۲۷ اسفند فرود آمد .
وی در پایان خاطر نشان کرد: این آمبولانس هوایی پس از سوخت گیری بدون هیچ گونه مشکل به مسیر خود ادامه داد.

 

تکمیلی:

فرود آمبولاس هوایى فرانسوى در کرمان، اضطرارى نبوده است

شماره پرواز : ARL915
نوع هواپیما :H25C
زمان فرود از پاریس ۲۰:۴۰
زمان خروج به تایلند ۲۱:۴۵
نوع پرواز : آمبولانس

photo_2016-03-18_10-08-42محمد نخعی مدیر کل فرودگاه های استان ضمن تکذیب فرود اضطراری پرواز فوق اظهار داشت :هماهنگی های کتبی و قبلى این پرواز پس از کسب مجوز از اداره کل استاندار پرواز سازمان هواپیمایی کشور وهماهنگی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از چند روزقبل انجام شده و صرفا به منظور سوختگیری از فرانسه وارد وبه تایلندرفته و بحث فرود اضطراری اساسا بی اساس وشایعه است.
همچنین مجتبى فاقعى از کارکنان فرودگاه به کن نیوز گفت:
طبق صحبت خلبان یکی از اتباع فرانسه در تایلند به دلیل مستی و شیرجه بدی که داخل استخر زده دچار شکستگی کمر شده بود که برای انتقالش به مرز فرانسه و اسپانیا و بعد انتقال به یکی از مجهزترین بیمارستانهای تخصصی اسپانیا این هواپیما که یک آمبولانس هوایی بود عازم تایلند بود.
عکس مربوط به همین هواپیما در فرودگاه کرمان است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.