کد خبر: 3703

تاریخ انتشار: فروردین ۸, ۱۳۹۵

نامه جمعى از همکاران شهید خلبان وفادار در وصف آن شهید

کن نیوز|  سرگرد خلبان سید محمد وفادار در یک خانواده مذهبی ومنتسب به اهل بیت دیده به جهان گشود. وی از ابتدا علاقه بسیارى به تحصیل علم و دانش داشت و در دانشگاه و در رشته فیزیک مشغول به تحصیل شد و از نبوغ ذاتی برخوردار بود، اما به دلیل علاقه زیادش به پرواز و […]

کن نیوز| 

سرگرد خلبان سید محمد وفادار در یک خانواده مذهبی ومنتسب به اهل بیت دیده به جهان گشود.
وی از ابتدا علاقه بسیارى به تحصیل علم و دانش داشت و در دانشگاه و در رشته فیزیک مشغول به تحصیل شد و از نبوغ ذاتی برخوردار بود، اما به دلیل علاقه زیادش به پرواز و خدمت به همنوعان، وارد رسته پروازی گردید.
ابتدا با هواپیما پرواز کرده و سپس به دلیل شوق زیاد به پرواز با بالگرد، به این رسته وارد شد.

از آنجا که شخصی اخلاق محور و مذهبی بود و از وجهه خاصی بین همکاران برخوردار بود، از ابتدا مسئولیت گردان پرواز و برنامه ریزى خلبانان را به عهده داشت و همواره مدیرى کارآمد و دلسوز و در عین حال بسیار خانواده دوست و اجتماعی بود و ارادت خاصى به جد بزرگوارش حضرت سیدالشهداء داشت تا جایی که در پیاده روى اربعین شرکت نمود.

همچنین ایشان بنیه علمی بسیارقوی داشتند و مدرک (ATPL) را اخذ کرده بودند.

سرانجام در شامگاه ششم فروردین سال ٩۵ در حال انجام ماموریت امداد و نجات هوایى و کمک به مصدومان سفرهاى نوروزى جان ارزشمند خود را نثار درخت تنومند اسلام و مردم شریف ایران و استان شهید پرور فارس نمودند.
اگرچه در کمال ناباوری ایشان دوستان خود را تنها گذاشتند اما یاران و همکاران ایشان بادلى اندوهگین راه این شهید بزرگوار را ادامه خواهند داد و از خداوند منان براى خانواده محترم ایشان صبر جزیل درخواست می نمایند.

روحش شاد و یادش گرامى باد

جمعى از همکاران

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.