کد خبر: 3892

تاریخ انتشار: فروردین ۲۴, ۱۳۹۵

بازار داغ جت هاى اختصاصى و لوکس در ایران

«اولین ارائه‌دهنده خدمات مسافرتی با جت‌های شخصی» در ایران، دو سال است کارش را شروع کرده و شما اگر به اندازه کافی پولدار هستید، می‌توانید با جت‌های اختصاصی کوچک به مقاصدتان پرواز کنید و برگردید. با این حساب، می‌توانید خود و چهار نفر از همکاران، دوستان یا اعضای خانواده‌تان با جت اختصاصی کوچک پنج‌نفره از […]

image«اولین ارائه‌دهنده خدمات مسافرتی با جت‌های شخصی» در ایران، دو سال است کارش را شروع کرده و شما اگر به اندازه کافی پولدار هستید، می‌توانید با جت‌های اختصاصی کوچک به مقاصدتان پرواز کنید و برگردید.

با این حساب، می‌توانید خود و چهار نفر از همکاران، دوستان یا اعضای خانواده‌تان با جت اختصاصی کوچک پنج‌نفره از فرودگاه مهرآباد راهی هر نقطه‌ای در داخل کشور یا حتی خارج از کشور شوید. تنها نکته‌اش این است که برای هر ساعت پرواز باید دست‌کم سه‌ هزار و ۲۰۰ دلار (یعنی چیزی در حدود ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان) به‌علاوه مقداری هزینه‌های جانبی شامل هزینه فرودگاهی و … را کنار بگذارید.

اگر هواپیما برای شما تا لحظه برگشتتان در فرودگاه منتظر بماند یا قرار باشد هواپیما بدون شما و خالی به مبدأ بازگردد باید هزینه بیشتری هم بپردازید. با احتساب این هزینه، برای یک پرواز این مدلی از تهران به کیش برای رفت‌ و برگشت و انتظار دو روزه هواپیما در فرودگاه کیش، در حدود ۴۵ تا ۵۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت.

یکی از مسئولان این شرکت می‌گوید: «برخی مقامات دولتی، تجار و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و مدیران شرکت‌های بزرگ، از جمله مشتریان ما هستند که به مقاصد داخلی مثل اصفهان، تبریز، مشهد، شیراز و … و همچنین مقاصد خارجی، مثل مسکو در روسیه، اربیل در کردستان عراق، ترکیه، دوبی و اروپا پرواز می‌کنند و برمی‌گردند».

مرجع: ایسنا

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.