کد خبر: 3989

تاریخ انتشار: فروردین ۲۶, ۱۳۹۵

تهدید خلبان خودفروخته ایرانی: به اسرائیل پناهنده می‌شوم/لازم باشد با ایران وارد جنگ مسلحانه می‌شوم

یک خلبان خودفروخته ایرانی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل، سرسپردگی خود به صهیونیست‌ها و عناد با دین مبین اسلام را آشکار کرد. به گزارش کن نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت «احمدرضا خسروی» خلبان خودفروخته ایرانی که سال گذشته به ترکیه پناهنده […]

photo_2016-04-14_17-02-54

یک خلبان خودفروخته ایرانی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل، سرسپردگی خود به صهیونیست‌ها و عناد با دین مبین اسلام را آشکار کرد.
به گزارش کن نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت «احمدرضا خسروی» خلبان خودفروخته ایرانی که سال گذشته به ترکیه پناهنده شده بود، به تازگی در مصاحبه با این روزنامه تهدید کرد به سرزمین‌های اشغالی پناهنده خواهد شد. طبق ادعای این روزنامه، خسروی به این نیز بسنده نکرد و اظهار داشت برای آسیب رساندن به کشورمان، از انجام هیچگونه اقدام نظامی فروگذار نخواهد کرد.
خسروی ۳۹ ساله که اکنون در شهر «وان» ترکیه به‌سر می‌برد با طرح ادعاهایی واهی و با تظاهر به آن‌که جان همسر و پسرش در خطر است، قبیحانه اظهار داشت برای ضربه زدن به کشورمان حد و مرزی قائل نخواهد شد. خسروی سال گذشته بدون همراه بردن همسر و فرزندش و برای پناهندگی در ترکیه با لباس مبدل و به طور قاچاقی از مرزهای ایران خارج شد.
خسروی به مدت ۱۹ سال خلبان بالگرد نیروی انتظامی ایران بود. وی در مصاحبه با تایمز آو اسرائیل به عناد با دین اسلام آشکارا اعتراف کرد. خسروی همچنین افزود: «از آن‌جایی که مسلمان نیستم … از اجرای قوانین اسلامی در کشور ناراضی بودم…»
۴۳۸۳۶۰۳_۴۴۷
اما فارغ از این خبر، ملت ایران هیچگاه فداکاری‌ها، دلاوری‌ها، شجاعت و ایثار خلبانان ایرانی را فراموش نمی‌کند؛ شهید شیررودی، بابایی، فکوری و صدها خلبان دیگر که در طول ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن همواره در راه خدمت به ملت شریف و ایران قهرمان جان خود را در طبق اخلاص نهادند.
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

برچسب ها :
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • رضا .....

  تاریخ : ۲۷ - فروردین - ۱۳۹۵

  0 - 0

  اولا خیانت یه نفر چه ربطی به بقیه داره که شما پای بقیه رو وسط میکشین که بقیه خوب بودن و این بده. بقیه هر گونه عمل کردن ربطی به این موضوع نداره. اما در مورد خیانت باید دید چی شده که این اتفاق افتاده هیچ انسانی به کشورش خیانت نمیکنه اونم در این حد که بخواد به کشور خودش حمله کنه مگر اینکه اتفاقات ناجور زیادی افتاده باشه که اون را به این سمت کشونده اصل ماجرا چیه؟

  پاسخ دادن

  • ایمان غضنفرپور

   ایمان غضنفرپور

   تاریخ : ۲۸ - فروردین - ۱۳۹۵

   0 - 0

   دوست عزیز از این دست خیانت ها کم نبوده در تاریخ کشورمون. بعنوان مثال پناهنده شدن یک خلبان اف ۱۴ ایران به عراق در زمان جنگ. که هم خودش پناهنده شد و یک هواپیما اف ۱۴ به عراق غنیمت داد و هم کابین عقبش به اسارت نیروهای بعثی درامد.

   پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.