کد خبر: 4408

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۵, ۱۳۹۵

حمایت رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از نخبگان و مدیران جوان هوانوردی

کن نیوز|مجلس شورای اسلامی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از جوان گرایی در سطح مدیران صنعت هوانوردی حمایت کرد. دکتر علاء الدین بروجردی، در گفتگو با شبکه هوانوردی کن نیوز، ضمن مهم خواندن ذهن پویا در صنعت هوانوردی، میدان دادن به مدیران جوان را گامی بزرگ در جهت بروزرسانی و قرار گرفتن […]

n00204345-r-b-003 کن نیوز|مجلس شورای اسلامی

رئیس کمیسیون A0651621امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از جوان گرایی در سطح مدیران صنعت هوانوردی حمایت کرد.

دکتر علاء الدین بروجردی، در گفتگو با شبکه هوانوردی کن نیوز، ضمن مهم خواندن ذهن پویا در صنعت هوانوردی، میدان دادن به مدیران جوان را گامی بزرگ در جهت بروزرسانی و قرار گرفتن ایران در جمع بزرگان این صنعت عنوان کرد.

وی افزود؛ نخبگان هوانوردی و هوافضای ایران باید مورد حمایت قرار گیرند تا بتوان از ظرفیت ارزشمند آنها بهره مند شده و در راستای پیشرفت استفاده کرد.

اکنون جوانان فعالی در صنعت هوانوردی حضور دارند که به بهانه تجربه پایین، از ارائه دانش و مدیریت محرومند و می توان با قرار دادن مشاوران مجرب در کنار مدیران جوان، به حداکثر بازدهی رسید و در جهت دانایی محوری حرکت کرد.

اتفاقات خوبی در سالهای اخیر در این خصوص رخ داده است که باید با شتاب و جدیت بیشتری ادامه یابد و انشالله به زودی خبرهای خوبی از هوانوردی ایران خواهیم شنید.

انتهای پیام/

 

 

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.