کد خبر: 4809

تاریخ انتشار: خرداد ۵, ۱۳۹۵

بازرسی یک هواپیمای مسافربری مصری در فرودگاه کویت

کن نیوز|اخبار امنیت و حفاظت نیروهای امنیتی کویت روز سه شنبه یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مصر را پیش از پرواز به مقصد قاهره مورد بازرسی قرار دادند . به گزارش خبرگزاری دولتی کویت ، وزارت کشور کویت اعلام کرد نیروهای امنیتی فرودگاه بین المللی کویت در پی بروز اختلاف در تعداد بلیط های […]

Nile_Air_Airbus_A320-232_(SU-BQC)_at_Hamburg_Airportکن نیوز|اخبار امنیت و حفاظت
نیروهای امنیتی کویت روز سه شنبه یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی مصر را پیش از پرواز به مقصد قاهره مورد بازرسی قرار دادند .
به گزارش خبرگزاری دولتی کویت ، وزارت کشور کویت اعلام کرد نیروهای امنیتی فرودگاه بین المللی کویت در پی بروز اختلاف در تعداد بلیط های صادر شده از سوی شرکت هواپیمایی مصری النیل و تعداد مسافران یک هواپیمای مسافربری مصری که عازم قاهره بود ، اقدام به پیاده کردن تمامی مسافران این هواپیما و بازرسی آنها ، مدارک شناسایی و بار همراه آنها کردند .
اداره روابط عمومی وزارت کشور کویت با صدور بیانیه ای اعلام کرد مسئولان بخش امنیت فرودگاه کویت به دلایل امنیتی مجبور شدند مانع پرواز هواپیمای خطوط هوایی النیل مصر شوند و اقدام به کنترل و بررسی هویت و کارت شناسایی مسافران و بازرسی این هواپیما کردند و پس از اطمینان از هویت مسافران به این هواپیما اجازه پرواز به مقصد مورد نظر را دادند.
انتهای خبر/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.