کد خبر: 4551

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵

برخورد هواپیمای نیروی دریایی چین با یک ساختمان در شرق این کشور

وزارت دفاع چین امروز پنجشنبه از برخورد یک فروند هواپیمای جنگنده نیروی دریایی این کشور با یک ساختمان در شرق این کشور خبر داد. به گزارش کن نیوز به نقل از اسوشیتدپرس از پکن، در بیانیه وزارت دفاع چین در این باره آمده است یک فروند جت جنگنده نیروی دریایی این کشور حین اجرای یک عملیات […]

Su-27_Red_27_at_Central_Armed_Forces_Museum_09.09.2012

وزارت دفاع چین امروز پنجشنبه از برخورد یک فروند هواپیمای جنگنده نیروی دریایی این کشور با یک ساختمان در شرق این کشور خبر داد.
به گزارش کن نیوز به نقل از اسوشیتدپرس از پکن، در بیانیه وزارت دفاع چین در این باره آمده است یک فروند جت جنگنده نیروی دریایی این کشور حین اجرای یک عملیات آموزشی شبانه، حدود ساعت هفت و نیم شب گذشته به وقت محلی در شهر تایژو در استان ژی جیانگ در شرق چین، با یک ساختمان برخورد کرد ولی خلبان موفق شد به موقع از هواپیما بیرون بپرد و هنوز گزارشی از تلفات احتمالی در این حادثه دریافت نشده است.
به موجب این گزارش ، بخشی از این ساختمان که مربوط به یک کارخانه ماشین آلات بافندگی بوده است بر اثر برخورد هواپیما تخریب شد ولی ظاهرا هنگام حادثه کسی در محل حضور نداشت و به کسی آسیبی نرسید. وزارت دفاع چین اعلام کرد مقامات نیروی دریایی و ناوگان دریای چین شرقی سرگرم تحقیق درباره علت بروز این سانحه هستند .
در این گزارش به نوع هواپیمای جنگی سانحه دیده نیز اشاره نشده است. نیروی دریایی چین عموما از جنگنده های قدیمی تر جی- هفت و جی – هشت و انواع مختلفی از جنگنده های سوخو- ۲۷ ساخت روسیه در ناوگان خود استفاده می کند.
انتهای پیام/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

برچسب ها :
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.