کد خبر: 4629

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵

سقوط دلخراش یک هواپیمای نمایشی در جورجیای امریکا

کن نیوز|سوانح هوایی بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در جریان نمایش هوایی در جورجیای آمریکا خلبان آن کشته شد. به گزارش کن نیوز به نقل از صدا و سیما، این حادثه در منطقه چامبلی CHAMBLEE در ایالت جورجیا GEORGIA روی داد. گدریک الکساندرCEDRIC ALEXANDER معاون پلیس ناحیه دکالب کانتیDEKALB COUNTY درباره این حادثه گفت:در […]

mqdefaultکن نیوز|سوانح هوایی
بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در جریان نمایش هوایی در جورجیای آمریکا خلبان آن کشته شد.
به گزارش کن نیوز به نقل از صدا و سیما، این حادثه در منطقه چامبلی CHAMBLEE در ایالت جورجیا GEORGIA روی داد.

گدریک الکساندرCEDRIC ALEXANDER معاون پلیس ناحیه دکالب کانتیDEKALB COUNTY درباره این حادثه گفت:در ساعت چهار و چهل و نه دقیقه به وقت محلی این حادثه روی داد و یک هواپیما که در نمایش هوایی گود نیبور سال دو هزار و شانزده ۲۰۱۶ Good Neighborشرکت کرده بود حین انجام نمایش آکروباتیک دچار حادثه شد.در این لحظه می دانیم که فردی به جز خلبان در هواپیمانبوده است.نام خلبان در حال حاضر به خاطر انجام تحقیقات فاش نمی شود.او از این حادثه جان سالم به در نبرده است.

این مامور پلیس گفت:اداره ملی هوانوردی و اداره ملی ایمنی حمل و نقل تحقیقات لازم را درباره این حادثه انجام می دهند.در این حادثه به تماشاگران آسیبی نرسیده است .هیچ تماشاگری زخمی نشده است و آسیب مالی هم وارد نشده است و فقط هواپیما از بین رفته است.

وی افزود:این حادثه بسیار غمباری بود.جمعیت زیادی در اینجا مشغول تماشای نمایش هوایی بودند که این حادثه ناگهان روی داد.می دانیم که این موضوع برای بسیاری از افرادی که شاهد آن بودند حادثه ای شوک آور و ناخوشایند بود.مقامات آتش نشانی ، پلیس و مقامات محلی هم در محل حاضر بودند.هر زمانی که حادثه ای اینگونه روی می دهد موضوعی غمبار به شمار می آید و دعای ما همراه خانواده این خلبان خواهد بود.

انتهای پیام/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.