کد خبر: 4949

تاریخ انتشار: تیر ۳, ۱۳۹۵

یک مقام مسئول هواپیمایی آسمان: این ایرلاین، به شرکت فرودگاهها بدهی سنواتی ندارد

کن نیوز|حقوق و امور بین الملل یکی از مسئولین هواپیمایی آسمان در گفتگو با کن نیوز، با اشاره به مصوبات مجلس خبر بدهی سنواتی شرکت آسمان به شرکت فرودگاهها را تکذیب کرد و گفت حکم جلب هم دریافت نشده است. روز گذشته خبری در خبرگزاریهای ایران منتشر شد که طی آن یک عضو هیئت مدیره شرکت […]

الف

کن نیوز|حقوق و امور بین الملل
یکی از مسئولین هواپیمایی آسمان در گفتگو با کن نیوز، با اشاره به مصوبات مجلس خبر بدهی سنواتی شرکت آسمان به شرکت فرودگاهها را تکذیب کرد و گفت حکم جلب هم دریافت نشده است.

روز گذشته خبری در خبرگزاریهای ایران منتشر شد که طی آن یک عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی از صدور حکم جلب مدیر عامل هواپیمایی آسمان به دلیل نپرداختن بدهی ها خبر داده بود.

Image (1360)بر اساس این گزارش، در تبصره ۲۳ روزنامه رسمی کشور مورخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ آمده است:

“دولت مکلف است که معادل بدهی حسابرسی شده شرکت خدمات هوایی کشور به دولت و شرکت های دولتی را با مطالبات از شرکت مذکور به استثنای بدهی های مالیاتی تا سقف ده هزار میلیارد (۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰) ریال تهاتر کند.

خزانه داری کل کشور مکلف است معادل مبلغ تهاتر مذکور را به حساب بستانکار و بدهکار دستگاههای اجرائی ذی ربط و شرکتهای دولتی مربوطه منظور و با آنها تسویه کند.”

ایشان ادامه داد: شرکت هواپیمایی آسمان یک شرکت دولتی زیرمجموعه وزارت کار و امور اجتماعی و همچنین شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی است و هر دو شرکت زیرمجموعه دولت بوده و از تبصره ۲۳ مصوبه مجلس شورای اسلامی پیروی می کنند.

وی افزود: بنابراین شرکت هواپیمایی آسمان بدهی سنواتی به شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ندارد و حکم جلب سردار علایی نیز تکذیب می شود.

انتهای مطلب/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.