کد خبر: 5411

تاریخ انتشار: مرداد ۲۹, ۱۳۹۵

دوره آموزشی ” بررسی حوادث و سوانح هوائی” به سبک JAA برگزار می شود

کن نیوز|سوانح و حوادث هوایی مدیر کل دفتر بررسی سوانح هوائی سازمان هواپیمایی کشوری، از برگزاری دوره آموزشی ” بررسی حوادث و سوانح هوائی” توسط JAA اتحادیه سازمان های هواپیمایی کشوری اروپا خبرداد. به گزارش کن نیوز به نقل از روابط عمومى سازمان، مهدی علی عسگری اظهارداشت: از آنجائیکه کارشناسان بخش های ایمنی شرکت های […]

DHL_B757_im3کن نیوز|سوانح و حوادث هوایی

مدیر کل دفتر بررسی سوانح هوائی سازمان هواپیمایی کشوری، از برگزاری دوره آموزشی ” بررسی حوادث و سوانح هوائی” توسط JAA اتحادیه سازمان های هواپیمایی کشوری اروپا خبرداد.
به گزارش کن نیوز به نقل از روابط عمومى سازمان، مهدی علی عسگری اظهارداشت: از آنجائیکه کارشناسان بخش های ایمنی شرکت های هواپیمائی می بایست مطابق قوانین و مقررات توانائی انجام بررسی حوادث و سوانح هوایی و تجزیه و تحلیل رویدادهای حادث شده در داخل شرکت هواپیمائی را به منظور ریشه یابی علل وقوع و پیدا کردن راه حل و ریشه یابی و رفع آن اقدام کنند و این توانائی می بایست در داخل مجموعه ها به روز باشند.

وی افزود: لذا به منظور این که این اقدام تخصصی و مهم توسط کارشناسان آموزش دیده صورت پذیرد مقرر شد توسط دفتر بررسی سوانح هوائی سازمان هواپیمائی کشوری یک دوره آموزشی ” بررسی حوادث و سوانح هوائی” توسط یکی از اساتید JAA (Joint Aviation Authorities Training Organization, An Associated Body Of The European Civil Aviation Conference (ECAC)) در ۳۰شهریور ماه به مدت یک هفته در سازمان هواپیمایی کشوری برگزار گردد.

علی عسگری خاطرنشان کرد: این دوره با استاد مجرب و متخصص از موسسه JAA از کشور هلند به منظور ارتقاء سطح علمی و آموزشی کلیه کارشناسان برگزار می شود.

لازم به ذکر است؛ در دوره فوق کارشناسانی از سازمان و بخش های ایمنی شرکت های هواپیمائی نیز حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.