کد خبر: 5520

تاریخ انتشار: شهریور ۱۰, ۱۳۹۵

صدور حکم پرونده فرودگاه قشم به زودی

رئیس کل دادگستری هرمزگان در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده زمین خواری در جزیره قشم گفت: با بررسی های انجام شده بخش هایی از زمین هایی که واگذارشده بود به هیچ وجه روند قانونی را طی نکرده اند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام والمسلمین اکبری در دومین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال […]

۷۵۶۵_۱۵۴رئیس کل دادگستری هرمزگان در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده زمین خواری در جزیره قشم گفت: با بررسی های انجام شده بخش هایی از زمین هایی که واگذارشده بود به هیچ وجه روند قانونی را طی نکرده اند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام والمسلمین اکبری در دومین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان افزود: در رابطه به رسیدگی قاطع به این پرونده با توجه به تخلفات صورت گرفته  بخش هایی از قرارداد ها و مجوزهای غیرقانونی لغوشد.
وی در مورد آخرین وضعیت پرونده فرودگاه قشم گفت: کیفرخواست صادرو پرونده به دادگاه رسیدگی کننده ارسال شده است و نسبت به قرار مقتضی اعتراض شد و با پذیرفته شدن اعتراض پرونده دوباره برای رسیدگی و کیفرخواست به دادگاه رفته است.
رئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور حکم پرونده تخلف فروش فرودگاه قدیم قشم در آینده ای نزدیک خبرداد و افزود: سازمان بازرسی در زمینه پرونده تخلف در واگذاری مجتمع آلومنیوم المهدی هرمزگان نیز اهتمام ویژه دارد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.