کد خبر: 5478

تاریخ انتشار: شهریور ۸, ۱۳۹۵

پرواز تیم ملی فوتبال ایران به چین با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ شرکت هواپیمایی آسمان

پرواز تیم ملی فوتبال ایران به چین  با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ شرکت هواپیمایی آسمان تیم ملی ایران برای سفر به چین از هفته دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا از پرواز چارترشرکت هواپیمایی آسمان  استفاده خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان ، تیم ملی فوتبال ایران قرار است در […]

thumbs_b_c_6334a321a988ea396086c398a24f7f85پرواز تیم ملی فوتبال ایران به چین  با هواپیمای ایرباس ۳۴۰ شرکت هواپیمایی آسمان

تیم ملی ایران برای سفر به چین از هفته دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا از پرواز چارترشرکت هواپیمایی آسمان  استفاده خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی هواپیمایی آسمان ، تیم ملی فوتبال ایران قرار است در تاریخ شانزدهم شهریور ماه سال جاری برای انجام دومین دیدار خود از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر شینیانگ چین به مصاف تیم ملی این کشور برود.

این در حالی است که از مدت‌ها قبل بحث پرواز اختصاصی یا چارتر ملی‌پوشان در این سفر در دستورکار فدراسیون فوتبال قرار داشت که سرانجام با موافقت شرکت هواپیمایی آسمان پرواز چارتر به منظور سفر به چین برای شاگردان کارلوس کی‌روش محقق شد تا دیگر از این بابت نگرانی وجود نداشته باشد.

برهمین اساس و پس از مذاکرات بین محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی و محمود اسلامیان رئیس صندوق بازنشستگی کشوری که هواپیمایی آسمان نیز از زیرمجموعه‌های این صندوق محسوب می‌شود، توافقات لازم به عمل آمده و مقرر شد تا تیم ملی با پرواز چارتر شرکت هواپیمایی آسمان راهی کشور چین شود.

پیش از این کشور چین اجازه خروج به هواپیمایی اختصاصی ملی‌پوشان را صادر کرده است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.