کد خبر: 5804

تاریخ انتشار: مهر ۲۴, ۱۳۹۵

اطمینان شرکت هواپیمایی بمباردیه از گرفتن سهمی در صنعت هوایی ایران

مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیماسازی بمباردیه کانادا گفت: این شرکت در دنبال کردن فرصت های موجود در بازار ایران اندکی دیر عمل کرده، اما پس از لغو تحریم ها، قادر خواهد بود تا به رقبای خود برسد. به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری فارس،به نوشته رسانه های کانادا، آلن بلمار، گفت: اقدام استفان […]

مدیر ارشد اجرایی شرکت هواپیماسازی بمباردیه کانادا گفت: این شرکت در دنبال کردن فرصت های موجود در بازار ایران اندکی دیر عمل کرده، اما پس از لغو تحریم ها، قادر خواهد بود تا به رقبای خود برسد.

به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری فارس،به نوشته رسانه های کانادا، آلن بلمار، گفت: اقدام استفان دیون، وزیر خارجه کانادا در اوایل امسال در لغو تحریم‌های ایران برای دسترسی به بازار ایران مفید خواهد بود.

bombardier-cseries-20130916

وی افزود با توجه به گروه هایی که اکنون در ایران هستند، وی نسبت به به دست آوردن سهم خود از سفارشات جدید در ایران نگرانی ندارد.

در حالی که شرکت‌های ایرانی در تلاش برای مدرنیزه کردن خود هستند، این شرکت هواپیمایی فرصت هایی را در فروش خدمات ریلی منطقه ای به همراه فروش جت های منطقه‌ای و هواپیماهای سری سی در ایران یافته است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • رضا

  تاریخ : ۲۸ - مهر - ۱۳۹۵

  0 - 0

  به نظر من اطمینان زیادی شرکت معروف بمباردیه کانادا بیش از اندازست چرا که ما تعداد زیادی خرید هوا پیما کرده ایم
  ۱۰۹فروند بوینگ
  ۱۱۴فروند ایر باس (۷فروند قرار بود ۲۰۱۶بدن که ظاهرا نتونستن لغو خواهد شد اما با توجه به نیاز ما شاید لغو نشه به تاخیر رضایت بدیم)
  ۴۰فروند میتزو بیشی
  ۲۰فروند ای تی ار۷۲که ممکنه ۴۰ فروند بشه
  ۲۰ فروند امبرایر برزیل سری e1که ممکنه بازم صحبت از ۵۰ فرونده بستگی به درخواست ها داره
  الان من فکر نمیکنم جایی برای بمباردیه باقی مانده باشه مخصوصا تنش سنگین ایران کانادا و بحث های سیاسی از نظر جنجال سفارت خانه و ماجرای خواوری که هنوز استرداد ندادنش .
  سوالی که ذهن مارو مشغول میکنه اینه که چه طور با وجود چنین خرید های فوق سنگینی که در جهان زبان زده ما به فکر تعلیم و تربیت خلبانان مورد نیاز کشور نیستیم ما تکنسین کم داریم ما بستر های فرودگاهی کم داریم هنوز فرود گاه امام که گنجایش ۹۰ملیون نفر رو داره هنوز در فاز ابتدایی بهره برداریه و فقط ۶ ملیون ظرفیت داره اما این تعداد هوا پیما که ما میخریم به ده تا فرود گاه ۹۰ ملیون نفره احتیاج داریم به علاوه تعداد زیادی پارکینگ هوا پیما و غیره ما حتی زیر ساخت های توریسم نداریم توریسم های کشورای دیگه بعد از پیاده شدن از هوا پیما اگه قصد گردش داشته باشن نیاز به اجاره ماشین دارن ما اصلا تقریبا ۰ هستیم تو این قضیه ما باید تو فرودگاهای خودمون گواهینامه های بین المللی صادر کنیم بستر هتل هامون امروز کلنگ بزنم ۳ سال دیگه هتل های بزرگ شاید تموم بشن شایییید.چه سود ها که کشورای ترکیه ای و اماراتی از تحریم ایران نبردن که هنوزم دارن میبرن کشورشون از خاک به برج های عظیم تبدیل شده و این میشه که تبلیغ شرکت هوا پیمایی درجه ۳ ایران برمیگرده میگه دبی یکی از پیشرفته ترین کشورای دنیا !!!!!

  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.