کد خبر: 5875

تاریخ انتشار: آبان ۱, ۱۳۹۵

افزایش ۱۰۰ درصدی عملکرد فرودگاه سبزوار

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: تعداد پروازها و میزان جابه جایی مسافر و بار در این فرودگاه ظرف ۶ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰۰ درصد افزایش یافت. کن نیو زبه نقل از ایرنا: علی اصغر روشن بین افزود: در این مدت ۳۶۸ پرواز در فرودگاه سبزوار انجام شد که ۲۱۰ مورد آن […]

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: تعداد پروازها و میزان جابه جایی مسافر و بار در این فرودگاه ظرف ۶ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۰۰ درصد افزایش یافت.

کن نیو زبه نقل از ایرنا: علی اصغر روشن بین افزود: در این مدت ۳۶۸ پرواز در فرودگاه سبزوار انجام شد که ۲۱۰ مورد آن مسافری بود.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت ۱۲ هزار و ۹۷۰ هزار مسافر از خدمات پروازی و مسافری فرودگاه سبزوار استفاده کردند. ۶ هزار و ۱۴۱ نفر از این افراد مسافر ورودی و ۶ هزار و ۸۲۹ مسافر خروجی بودند.

%d8%b3%d8%a8%d8%b2%d9%88%d8%a7%d8%b1

مدیر فرودگاه سبزوار گفت: ۵۸ هزار و ۱۸۵ کیلوگرم بار خروجی و ۳۹ هزار و ۲۴۲ کیلوگرم بار ورودی نیز ظرف ۶ ماه نخست امسال از طریق فرودگاه سبزوار جا به جا شد.

وی افزود: فرودگاه سبزوار هم اینک در طول هفته میزبان چهار پرواز رفت و برگشت به مقصد تهران دارد.

روشن بین ادامه داد: در ۶ ماه نخست پارسال نیز ۸۲ پرواز مسافری، ۱۶ پرواز غیرمسافری با جا به جایی ۶ هزار و ۳۸۲ هزار نفر مسافر و حمل ۴۲ هزار ۶۳۹کیلوگرم بار در فرودگاه سبزوار صورت گرفت.

فرودگاه سبزوار تنها فرودگاه فعال غرب خراسان رضوی با مساحت ۳۲۸ هکتار در فاصله هشت کیلومتری جنوب غربی شهر سبزوار قرار دارد. این فرودگاه سال ۱۳۸۳ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.مرکز شهرستان ۳۲۰ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.