کد خبر: 5776

تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۳۹۵

تکنسین فنی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ۳ هزار دلار را به صاحبش بازگرداند

تکنسین امانتدار و وظیفه شناس فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ۳هزار دلار را به صاحبش برگرداند. به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا؛تکنسین فنی در حین بازدید از سیستم به یک بسته پلاستیک مشکوک شده وموقع باز نمودن پلاستیک با مقدار زیادی دلار مواجه شد و فورا موضوع را به پلیس فرودگاه اطلاع […]

تکنسین امانتدار و وظیفه شناس فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ۳هزار دلار را به صاحبش برگرداند.

۸۲۲۶۰۸۰۳-۷۱۰۷۹۳۹۴به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا؛تکنسین فنی در حین بازدید از سیستم به یک بسته پلاستیک مشکوک شده وموقع باز نمودن پلاستیک با مقدار زیادی دلار مواجه شد و فورا موضوع را به پلیس فرودگاه اطلاع داد.

این پول پس از شناسایی مالک آن به وی تحویل داده شد. معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و جمعی از مدیران این شهر فرودگاهی در مراسمی از سید مصطفی سادات اردستانی که صادقانه و در عین امانتداری این پول را به صاحبش بازگرداند قدردانی کردند.

کورش فتاحی در این مراسم از حسن عملکرد و همچنین صداقت در امانت این تکنسین وظیفه شناس قدردانی کرد.وی گفت: امانت داری عنصر نایاب و با ارزشی است و باید فرد امانت دار به مردم معرفی شده و مورد تجلیل قرار گیرد.سید مصطفی سادات اردستانی نیز انگیزه خود را از این اقدام، جلب رضای خدا و کسب روزی حلال ذکر کرد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.