کد خبر: 5765

تاریخ انتشار: مهر ۱۷, ۱۳۹۵

لغو همه پروازهای شرکت هواپیمایی «توی فلای» آلمان

شرکت هواپیمایی توی فلای آلمان روز گذشته (جمعه ۷ اکتبر برابر با ۱۶ مهر) همه ۱۰۸ پرواز خود را لغو کرد. به گزارش کن نیوز به نقل از شبکه تلوزیونی یورونیوز انگلیسی، لغو پروازها پس از آن شکل گرفت که شمار زیادی از کارکنان و خلبانان این شرکت با استفاده از مرخصی استعلاجی از حضور […]

شرکت هواپیمایی توی فلای آلمان روز گذشته (جمعه ۷ اکتبر برابر با ۱۶ مهر) همه ۱۰۸ پرواز خود را لغو کرد.
به گزارش کن نیوز به نقل از شبکه تلوزیونی یورونیوز انگلیسی، لغو پروازها پس از آن شکل گرفت که شمار زیادی از کارکنان و خلبانان این شرکت با استفاده از مرخصی استعلاجی از حضور در محل کار طفره رفتند.

۱۰۰۰-upload-iblock-c2c-i-fly_com

این اقدام کارکنان و خلبانان در راستای اعتراض آنها به ادغام شرکت هواپیمایی «توی فلای» با «ایر برلین» دیگر شرکت هواپیمایی آلمانی است که از سوی شرکت هواپیمایی الاتحاد امارات اداره می شود.

کارکنان توی فلای می گویند این ادغام نتیجه ای جز کاهش فرصت های شغلی و دستمزد در بر نخواهد داشت. «توی فلای » روز پنجشنبه از احتمال افزایش لغو پروازهای این شرکت در روزهای آینده نیز خبر داده بود.

ایربرلین که دومین شرکت بزرگ هواپیمایی آلمان به شمار می رود چهارشنبه اعلام کرد که این شرکت در حال مذاکره با شرکت هواپیمایی توی فلای است تا بتواند در زمینه پروازهای گردشگری ادغامی، قراردادی پرسود را به امضا برساند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.