کد خبر: 5779

تاریخ انتشار: مهر ۱۸, ۱۳۹۵

مانور کمک رسانی به هواپیماهای آسیب دیده در فرودگاه کرمانشاه برگزارشد

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت : مانور کمک رسانی به هواپیماهای آسیب دیده به منظور ارزیابی و ارتقای توان عملیاتی دستگاه های مستقر در فرودگاه اجرا شد . به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، مجتبی بیاتی افزود: این مانور با حضور بخش های ایمنی و آتش نشانی – پلیس فرودگاه – حفاظت […]

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت : مانور کمک رسانی به هواپیماهای آسیب دیده به منظور ارزیابی و ارتقای توان عملیاتی دستگاه های مستقر در فرودگاه اجرا شد .
به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، مجتبی بیاتی افزود: این مانور با حضور بخش های ایمنی و آتش نشانی – پلیس فرودگاه – حفاظت هواپیمایی و دستگاه های امدادی در سه قسمت فرماندهی – هماهنگی و ارتباطات برگزار شد .

img12182165

وی اظهار کرد: این مانور هر دو سال یک بار برای ارزیابی از توانمندی های دستگاه های اجرایی مستقر در فرودگاه و سازمان های امداد و نجات شهری برگزار می شود.

او گفت : در این مانور طرح کمک رسانی به هواپیمای آسیب دیده در انتهای باند ۲۹ فرودگاه کرمانشاه به اجرا درآمد و دستگاه های امدادی با حضور به موقع در محل سانحه اقدام به ایفای نقش کردند.

وی در ادامه گفت : این مانور زیرنظر معاون اداره کل استانداردهای فرودگاهی و ارزیابان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و مدیرکل و معاونان مدیریت بحران استان کرمانشاه اجرا شد.

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه در ادامه گفت : هم اکنون از فرودگاه کرمانشاه به هفت مقصد داخلی تهران – مشهد- عسلویه – کیش – بندرعباس – قشم و شیراز و یک مقصد خارجی و استانبول ترکیه پرواز صورت می گیرد . فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه هم اکنون جزء ۱۰ فرودگاه برتر کشور است و به استان های همجوار هم خدمات دهی می کند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.