کد خبر: 6015

تاریخ انتشار: آبان ۲۲, ۱۳۹۵

آغاز به کار پایانه باری فرودگاه بین المللی بندرعباس اول آذر

پایانه بار فرودگاه بین المللی بندرعباس برای کمک به تسهیل صادرات و واردات از اول آذر به صورت رسمی آغاز به کار می کند. به گزارش کن نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مدیر کل فرودگاههای هرمزگان گفت: با صرفه جویی های صورت گرفته برای بهره برداری از این ترمینال ۵۰۰ میلیون […]

پایانه بار فرودگاه بین المللی بندرعباس برای کمک به تسهیل صادرات و واردات از اول آذر به صورت رسمی آغاز به کار می کند.

به گزارش کن نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ مدیر کل فرودگاههای هرمزگان گفت: با صرفه جویی های صورت گرفته برای بهره برداری از این ترمینال ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

محمود اَمانی بَنی شنبه افزود: امیدواریم با افتتاح این پایانه شاهد بهبود روند تبادل های بازرگانی باشیم.۰d9d29d0_fda3_4626_989d_15e7ce49d89a

مدیر کل فرودگاههای هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت سرعت در نقل و انتقال برخی از کالا ها و حجم تبادلات بازرگانی در حوزه صادرات و واردات در بندرعباس وجود پایانه باری از اهمیت فوق العاده ویژه ای برخوردار است.

فرودگاه بین المللی بندرعباس با روزانه ۳۸ سورتی پرواز رفت و برگشت بیشترین تعداد پروازها را در هرمزگان به خود اختصاص داده و در یک ماه اخیر با اضافه شدن مسیر کرمانشاه تعداد مسیرهای پروازی این فرودگاه به ۱۷ مسیر پروازی افزایش یافته است.

سالانه حدود یک میلیون و ۲۰۰ مسافر از خدمات فرودگاه بین المللی بندرعباس برای جا به جایی خود استفاده می کنند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.