کد خبر: 6002

تاریخ انتشار: آبان ۲۲, ۱۳۹۵

آغاز پروازهای اتریش به شیراز در اسفندماه سال جاری

کَن نیوز|فرودگاهها مدیر کل فرودگاههای استان فارس از آغاز پروازهای شیراز به دو شهر اتریش از اسفند ماه سالجاری خبرداد. مهندس رضا بدیعی فرد مدیر کل فرودگاههای استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار کن نیوز، درباره ایجاد خط پروازی جدید بین فرودگاه شیراز و اتریش گفت: با توجه به ایجاد قرارداد خط پروازی بین شیراز […]

%d8%b9%da%a9%d8%b3_1395-08-22کَن نیوز|فرودگاهها
مدیر کل فرودگاههای استان فارس از آغاز پروازهای شیراز به دو شهر اتریش از اسفند ماه سالجاری خبرداد.
مهندس رضا بدیعی فرد مدیر کل فرودگاههای استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار کن نیوز، درباره ایجاد خط پروازی جدید بین فرودگاه شیراز و اتریش گفت: با توجه به ایجاد قرارداد خط پروازی بین شیراز و اتریش ما باید زیرساخت‌های فرودگاه شیراز را توسعه دهیم.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده برای افزایش ظرفیت فرودگاه گفت: به تازگی اقدامات مناسبی برای ارتباط گیری با شرکت‌های هواپیمایی خارجی از جمله آژانش لوفت هانزا و ۴ شرکت هواپیمایی دیگر بویژه شرکت آسترین ایرلاینز اتریش انجام شده است.
بدیعی فر خاطر نشان کرد: در پی بازدیدی که کارشناسان آژانس شرکت هواپیمایی اتریش از فرودگاه شیراز داشتند زیرساخت‌های فرودگاه و سرویس‌دهی آن را مناسب دانسته و حتی بالاتر از فرودگاه اصفهان تشخیص دادند.
وی از برگزاری آغاز پرواز شیراز به دو شهر اتریش از اسفند ماه سالجاری خبرداد و گفت: در جلسه‌ای که با نمایندگان آژانس‌های هوایی نمایندگی، دفاتر فروش و نمایندگان هتلداران برگزار شد اقدامات لازم در راستای ایجاد ظرفیت پروازی بین شیراز و اتریش انجام شود.
انتهای پیام/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.