کد خبر: 5969

تاریخ انتشار: آبان ۱۸, ۱۳۹۵

افزوده شدن جوان ترین هواپیمای کشور به ناوگان هوایی کیش

جوان ترین هواپیمای کشور به ناوگان هوایی کیش افزوده شد. کن نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب و به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی با خرید اولین فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۱ که در سال ۲۰۰۷ تولید شده است شرکت کیش ایر به […]

جوان ترین هواپیمای کشور به ناوگان هوایی کیش افزوده شد.

کن نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب و به مسافران و گردشگران داخلی و خارجی با خرید اولین فروند هواپیمای ایرباس ۳۲۱ که در سال ۲۰۰۷ تولید شده است شرکت کیش ایر به جوانترین هواپیمای کشور مجهز شد.

۲۵۰۲۴۴۹-۰-۱۶

کاپیتان جدیدی افزود: از ابتدای سال تاکنون این سومین هواپیمایی است که به خطوط هوایی کیش افزوده شده و قرار است تا پایان سال تعداد هواپیماهای خریداری شده به عدد ۱۰ برسد.

وی بیان کرد: این هواپیما با ظرفیت ۱۷۰ مسافر اولین پرواز خود را در مسیر مشهد مقدس انجام داد و قرار است به مدت دو هفته در مسیرهای داخلی تردد کند و سپس از فرودگاههای کیش، مشهد و امام خمینی (ره) در مسیرهای خارجی پرواز کند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش گفت: با این هواپیما تعداد هواپیماهای کیش به ۱۳ فروند افزایش یافته است و قرار است تا یک هفته دیگر یک فروند ایرباس ۳۲۱ دیگر هم خریداری شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.