کد خبر: 5992

تاریخ انتشار: آبان ۲۱, ۱۳۹۵

الیاس حضرتی در گفتگو با کن نیوز: ممنوعیت فروش بوئینگ بر خلاف متن برجام است

کن نیوز|مجلس شورای اسلامی الیاس حضرتی نماینده مردم تهران،ری و شمیرانات در گفتگو با خبرنگار کن‌نیوز، درباره پیشنویس ممنوعیت فروش بویینگ به ایران از سوی کمیته مقررات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: این پیشنویس برخلاف متن برجام بوده و آمریکایی‌ها به صورت شفاف و روشن نشان دادند که سیاستمداران فوق‌العاده بدعهدی هستند. حضرتی ادامه داد: ما […]

۶۳۵۹۱۰۸۹۷۲۰۲۶۸۹۸۲۱کن نیوز|مجلس شورای اسلامی
الیاس حضرتی نماینده مردم تهران،ری و شمیرانات در گفتگو با خبرنگار کن‌نیوز، درباره پیشنویس ممنوعیت فروش بویینگ به ایران از سوی کمیته مقررات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: این پیشنویس برخلاف متن برجام بوده و آمریکایی‌ها به صورت شفاف و روشن نشان دادند که سیاستمداران فوق‌العاده بدعهدی هستند.
حضرتی ادامه داد: ما در گذشته این بد عهدی‌ها را دیده‌ایم و در آینده نیز خواهیم دید؛ بایستی با تیزبینی تمام اعمال و رفتار آن‌ها را رصد کرده و تا جایی که منابع ما ایجاب می کند برخورد مناسب داشته باشیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: ایران برای خرید هواپیما به جز شرکت‌های وابسته به آمریکا ازگزینه‌های دیگری که آمریکا در آن‌ها مشارکت ندارد می‌تواند اقدام به خرید هواپیما‌ها کند و از این طریق نیاز خود را برطرف نماید.
انتهای پیام/

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.