کد خبر: 6121

تاریخ انتشار: آذر ۹, ۱۳۹۵

تعداد پروازهای فرودگاه مشهد به بیش از ۲۶۰ مورد در روز رسید

با افزایش سفرهای هوایی در آخر ماه صفر؛ تعداد پروازهای فرودگاه مشهد به بیش از ۲۶۰ مورد در روز رسید کن نیوز به نقل از ایرنا: مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی اعلام کرد: شمار پروازهای فرودگاه بین المللی مشهد در روزهای پایانی ماه صفر به بیش از ۲۶۰ مورد در روز رسید. محمدباقر قاسم زاده […]

با افزایش سفرهای هوایی در آخر ماه صفر؛ تعداد پروازهای فرودگاه مشهد به بیش از ۲۶۰ مورد در روز رسید

کن نیوز به نقل از ایرنا: مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی اعلام کرد: شمار پروازهای فرودگاه بین المللی مشهد در روزهای پایانی ماه صفر به بیش از ۲۶۰ مورد در روز رسید.

۳۹۱۴۳۶۲_۷۱۷

محمدباقر قاسم زاده افزود: روز یکشنبه بیش از ۲۶۰ پرواز از این فرودگاه انجام و افزون بر ۴۰ هزار زائر و مسافر ورودی و خروجی از این طریق جا به جا شدند.

وی گفت: برآورد می شود این تعداد در سه روز آینده به حدود ۲۸۰ پرواز در روز افزایش یابد. وی با بیان اینکه فرود گاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برای خدمت رسانی به زائران و مسافران در این ایام از آمادگی کاملی برخوردار است، افزود: تلاش ما بر ارائه خدمات و تسهیلات مطلوب، در زمینه اعزام و پذیرش مسافران و زائران است.

قاسم زاده افزود: بر اساس برآوردها در دهه پایانی ماه صفر بیش از دو هزار و ۱۰۰ سورتی پرواز ورودی و خروجی از این فرودگاه انجام می شود که نسبت به سال قبل در این ایام رشدی ۱۹ درصدی خواهد داشت. وی عنوان کرد: همچنین اعزام و پذیرش مسافران در این روزها به رقمی متجاوز از ۳۰۰ هزار نفر می رسد که نسبت به همین ایام در سال ۹۴ رشد ۲۵ درصدی خواهد داشت.

به گفته وی هم اینک ۱۳ شرکت هواپیمایی داخلی در ۳۳ مسیر داخلی و ۱۲ شرکت هواپیمایی خارجی در ۱۶مسیر خارجی، در فرودگاه مشهد فعالیت و خدمت رسانی می کنند. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از مهرآباد تهران، دومین فرودگاه پرتردد کشور است که به طور متوسط در ایام عادی سال روزانه ۱۸۰ پرواز ورودی و خروجی از آن انجام می شود.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.