کد خبر: 6024

تاریخ انتشار: آبان ۲۴, ۱۳۹۵

تلاش هوندای ژاپن برای گسترش حضور خود در صنعت هواپیماسازی

شرکت صنعتی هوندای ژاپن اعلام کرد بر اساس برنامه این شرکت برای توسعه حضور خود در صنعت هواپیماسازی، از سال ۲۰۱۹ سالانه ۸۰ فروند هواپیمای مسافربری کوچک را راهی بازار می‌کند. کن نیوز به نقل از رویترز،مدیر عامل این شرکت صنعتی در آمریکا تأکید کرد، بر اساس برنامه هوندا، این شرکت تولید خود را از […]

شرکت صنعتی هوندای ژاپن اعلام کرد بر اساس برنامه این شرکت برای توسعه حضور خود در صنعت هواپیماسازی، از سال ۲۰۱۹ سالانه ۸۰ فروند هواپیمای مسافربری کوچک را راهی بازار می‌کند.

کن نیوز به نقل از رویترز،مدیر عامل این شرکت صنعتی در آمریکا تأکید کرد، بر اساس برنامه هوندا، این شرکت تولید خود را از سالانه ۳۶ فروند کنونی به ۸۰ فروند در سال ۲۰۱۹ افزایش می دهد.

HondaJet Fleet with First Production Aircraft

این شرکت همچنین اعلام کرده است که سفارش ساخت ۱۰۰ فروند از هواپیماهای ۴٫۵ میلیون دلاری خود را دریافت کرده است و قصد دارد طی سالهای آینده تولید خود را به حداکثر ظرفیت خود نزدیک کند.

HondaJet First Conforming Aircraft

این شرکت اعلام کرده است که اکثر سفارشات خود را از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی دریافت کرده است.

هوندا اولین خودروساز ژاپنی محسوب می شود که به صنعت ساخت هواپیما نیز ورود کرده است.

ظرفیت حمل هواپیماهای لوکس این شرکت، ۷ نفر بوده و هوندا با قرار دادن موتورهای جت این هواپیماها در بالای بال‌ها، صدای داخل هواپیما را به شدت کاهش داده و مصرف سوخت آنها را نیز کاسته است.

سسنا، بومباردیر، و امبرائر از جمله رقبای هوندا در ساخت هواپیماهای مشابه در جهان محسوب می شوند.

HondaJet's Patented Over-the-Wing Engine-Mount

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.