کد خبر: 6105

تاریخ انتشار: آذر ۷, ۱۳۹۵

دستگاه قطعه سازی انواع هواپیماهای شکاری به بهره برداری رسید

در پایگاه خلبانان شهید برادران دل حامد؛دستگاه قطعه سازی انواع هواپیماهای شکاری به بهره برداری رسید. به گزارش کن نیوز به نقل ایرنا : روابط عمومی نیروی هوایی ارتش از بهره برداری از دستگاه قطعه سازی انواع هواپیماهای شکاری در شعبه مکانیک پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دل حامد خبر داد. این دستگاه قطعه سازی […]

در پایگاه خلبانان شهید برادران دل حامد؛دستگاه قطعه سازی انواع هواپیماهای شکاری به بهره برداری رسید.

به گزارش کن نیوز به نقل ایرنا : روابط عمومی نیروی هوایی ارتش از بهره برداری از دستگاه قطعه سازی انواع هواپیماهای شکاری در شعبه مکانیک پایگاه شکاری خلبانان شهید برادران دل حامد خبر داد.

۲۶۳۲۵۶۰-۱۰۲۴x695

این دستگاه قطعه سازی هواپیما با حضور امیرسرتیپ دوم خلبان مسعود جعفری فرمانده پایگاه برادران شهید دل حامد،حجت الاسلام مهاجرانی رئیس عقیدتی سیاسی و دیگر مسئولین این پایگاه، برای انواع هواپیماهای شکاری در شعبه مکانیک عمومی گردان نگهداری این یگان بازآماد و راه اندازی شد.

بهره برداری از این دستگاه که به همت متخصصین جوانان نیروی هوایی ارتش محقق شده است موجب صرفه جویی ارزی و خودکفایی در ساخت ریز قطعات و قطعات مصرفی هواپیما و تسلیحات خواهد شد.قطعات ساخته شده از سوی این دستگاه قطعه سازی پس از کنترل کیفیت به صورت نمونه جهت تست و ارزیابی در اختیار قسمت های مربوطه قرار گرفت و با موفقیت مراحل کنترل کیفی و ارزیابی را پشت سر گذاشت.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.