کد خبر: 6062

تاریخ انتشار: آبان ۲۹, ۱۳۹۵

روسیه از سوئیس درباره حادثه هواپیمای مسافربری این کشور توضیح خواست

در پی نزدیک شدن جت های جنگنده سوئیس به یک فروند هواپیمای مسافربری دولت روسیه که برای شرکت در نشست سران سازمان همکاری قتصادی آسیا آقیانوس آرام (اپک) عازم پرو بود، مسکو روز شنبه از دولت سوئیس خواست در این زمینه توضیح دهد. به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز از مسکو، روز […]

در پی نزدیک شدن جت های جنگنده سوئیس به یک فروند هواپیمای مسافربری دولت روسیه که برای شرکت در نشست سران سازمان همکاری قتصادی آسیا آقیانوس آرام (اپک) عازم پرو بود، مسکو روز شنبه از دولت سوئیس خواست در این زمینه توضیح دهد.

به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز از مسکو، روز جمعه سه فروند جت سوئیسی به هواپیمای مسافربری حامل اعضای هیات روسی و روزنامه نگاران این کشور نزدیک شدند و در حریم هوایی سوئیس، آن را اسکورت کردند.

سفارت روسیه در سوئیس در صفحه توییتر خود نوشت۷kollaj_5d54f54ff:«ما ضمن ابراز شگفتی ، از دولت سوئیس به سبب این حادثه که برای هواپیمای دولتی روسیه در حریم هوایی کنفدراسیون سوئیس روی داد توضیح خواسته ایم.»

قرار است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نیز برای شرکت در نشست سران اپک که در لیما پایتخت پرو برگزار می شود به این کشور سفر کند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.