کد خبر: 6054

تاریخ انتشار: آبان ۲۹, ۱۳۹۵

فرانسه پرندگان شکاری را برای ساقط کردن هواپیماهای بدون سرنشین آموزش می دهد

ارتش فرانسه پرندگان شکاری از جمله عقاب ها را برای ساقط کردن هواپیماهای بدون سرنشین هنگام ورود به مناطق پرواز ممنوع آموزش می دهد. به گزارش کن نیوز: ارتش فرانسه در حال آموزش چهار عقاب طلایی برای ساقط کردن هواپیماهایی است که با باطری کار می کنند و هر فردی می تواند آن ها را […]

ارتش فرانسه پرندگان شکاری از جمله عقاب ها را برای ساقط کردن هواپیماهای بدون سرنشین هنگام ورود به مناطق پرواز ممنوع آموزش می دهد.

به گزارش کن نیوز: ارتش فرانسه در حال آموزش چهار عقاب طلایی برای ساقط کردن هواپیماهایی است که با باطری کار می کنند و هر فردی می تواند آن ها را از فروشگاه محلی تهیه کند و به طور عمدی یا غیر عمد در مناطق حساس امنیتی از جمله بر فراز کاخ های ریاست جمهوری به پرواز درآورد.

ژان کریستف زیمرمن ژنرال نیروی هوایی فرانسه به خبرنگاران گفت: « این عقاب های آموزش دیده می توانند تحرکات هواپیماهای بدون سرنشین را از فاصله هزاران متر رصد و آنها را سرنگون کنند.»
وی افزود این ابتکار برگرفته از تجارب پلیس هلند است.

nintchdbpict000219023714

زیمرمن تصریح کرد تکنیک و تاریخ استفاده از پرندگان شکاری به هزار سال پیش باز می گردد و بر استفاده از سلاح به خصوص در صورت حضور گسترده مردمی در مکان هایی مانند جشن های سالانه که هزاران نفر در آن شرکت می کنند مزیت دارد.

به گزارش خبرگزاری رویترز از پاریس ، این پرندگان شکاری عملا می توانند هواپیماهای بدون سرنشین را شکار کنند یا آن را از کار بیندازند.

انواع مختلف هواپیماهای بدون سرنشین در فروشگاه ها به فروش می رسد و ممکن است گروه های افراطی از آن برای حملات انفجاری از طریق کنترل از راه دور استفاده کنند.

این ژنرال نیروی هوایی فرانسه خاطرنشان کرد پرندگان شکاری آموزش دیده مخاطرات ناشی از استفاده از سلاح در مکان های شلوغ را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.