کد خبر: 6132

تاریخ انتشار: آذر ۹, ۱۳۹۵

نخستین پرواز هواپیمای مسافری پس از ۵۰ سال از میامی به هاوانا

نخستین پروازتجاری برنامه ریزی شده روز دوشنبه پس از حدود نیم قرن و با گذشت سه روز از درگذشت فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا، میامی آمریکا را به مقصد هاوانا پایتخت این کشور آمریکای جنوبی ترک کرد. به گزارش کن نیوز به نقل از اسوشیتدپرس، با اینکه چند شرکت هواپیمایی آمریکا درسال جاری (۲۰۱۶)، پروازهایی […]

نخستین پروازتجاری برنامه ریزی شده روز دوشنبه پس از حدود نیم قرن و با گذشت سه روز از درگذشت فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا، میامی آمریکا را به مقصد هاوانا پایتخت این کشور آمریکای جنوبی ترک کرد.

به گزارش کن نیوز به نقل از اسوشیتدپرس، با اینکه چند شرکت هواپیمایی آمریکا درسال جاری (۲۰۱۶)، پروازهایی را به دیگر شهرهای کوبا آغاز کرده اند، اما این نخستین پرواز به مقصد هاوانا وهمچنین اولین پرواز از چهار پرواز برنامه ریزی شده شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز از فرودگاه بین المللی میامی به مقصد پایتخت کوبا بود.

havana-flights

این پروازها درپی ازسرگیری اخیر روابط میان کوبا و آمریکا در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما، امکان پذیر شده است که در اول بهمن ماه پایان می پذیرد.دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا و جانشین اوباما تهدید کرده است که به روابط رو به بهبود واشنگتن و هاوانا پایان خواهد داد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.