کد خبر: 6273

تاریخ انتشار: آذر ۲۸, ۱۳۹۵

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛جمعی از خلبانان هواپیماهای میگ ۲۹ و اف ۵ فارغ التحصیل شدند

جمعی از خلبانان هواپیماهای میگ ۲۹ و اف ۵ با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهید فکوری تبریز فارغ التحصیل شدند. به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، در آیین دانش آموختگی این شمار خلبان امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی ضمن تبریک به خلبانان و استادان نهاجا بر استفاده بهینه از […]

جمعی از خلبانان هواپیماهای میگ ۲۹ و اف ۵ با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهید فکوری تبریز فارغ التحصیل شدند.

به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، در آیین دانش آموختگی این شمار خلبان امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی ضمن تبریک به خلبانان و استادان نهاجا بر استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات موجود تاکید کرد.

وی گفت: نباید در استفاده از تجهیزات به آن چیزی که برای ما تعریف شده اکتفا کنیم، چراکه با روش های ابتکاری، از تجهیزاتی که در اختیار داریم باید نهایت بهره را داشته باشیم و این مهم نیاز به تلاش،تحقیق و مطالعه دارد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: در کنار تجهیزات باید تاکتیک ها و روش های عملیاتی را نیز بروزرسانی کنیم تا از انجام تاکتیک هایی که امروزه با توجه به امکانات نظامی جدید کاربردی ندارد خودداری شده و وقت و هزینه ای صرف چنین روش هایی نشود.

امیر سرتیپ خلبان شاه صفی با اشاره به اوضاع منطقه غرب آسیا و وضعیت کشورهای این منطقه اظهار داشت: اتفاقاتی که در منطقه در حال وقوع است بیانگر این مسئله است که تجهیزات چندان هم تعیین کننده نیستند چرا که کشوری همچون عربستان با دارا بودن انواع تجهیزات و اعتبارات به اهداف خود یعنی در دست گرفتن کنترل یمن و جلوگیری از نفوذ اسلام حقیقی در این کشور نرسیده است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که خداوند متعال در قرآن وعده همراهی با استقامت کنندگان و پیروزی آن ها را داده است، پیروزی واقعی در جبهه ها از آن مقاومت است و استکبار در هیچ جا موفق نبوده و نخواهد بود که آزادی حلب و پیشرفت عملیات موصول مؤید این نکته است.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین احمد جلیلی صفت رئیس اداره عقیدتی سیاسی ضمن تبریک دانش آموختگی به خلبانان و اساتید آنها، بر توام بودن تزکیه و تعلیم تاکید کرد و گفت: شاید دشمنان ما از نظر علمی جلوتر از ما باشند ولی هر ضربه ای که از ما خورده اند و هر ناکامی که برایشان در مواجهه با ما حاصل شده در نتیجه تزکیه و تقوای الهی بوده که علم ما را بر آن ها پیروز گردانیده است.

در پایان این مراسم که امیر سرتیپ دوم خلبان واحدی فرمانده پایگاه شهید فکوری و جمعی از فرماندهان، مسئولین و کارکنان این پایگاه نیز حضور داشتند از خلبانان، اساتید خلبانان و کارکنان فنی تجلیل به عمل آمد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.