کد خبر: 6284

تاریخ انتشار: آذر ۲۸, ۱۳۹۵

راه‌اندازی فرودگاه منطقه آزاد ماکو اقتصاد منطقه را متحول می‌کند

حسین فروزان مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو در، با بیان اهمیت راه‌اندازی فرودگاه منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: با آغاز پروازهای فرودگاه منطقه آزاد ماکو به صورت قابل توجهی از تصادفات جاده‌ای محورهای ارتباط این منطقه کاسته می‌شود. به گزارش کن نیوز به نقل از تسنیم، مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو […]

حسین فروزان مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو در، با بیان اهمیت راه‌اندازی فرودگاه منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: با آغاز پروازهای فرودگاه منطقه آزاد ماکو به صورت قابل توجهی از تصادفات جاده‌ای محورهای ارتباط این منطقه کاسته می‌شود.

به گزارش کن نیوز به نقل از تسنیم، مدیرعامل منطقه آزاد تجاری و صنعتی ماکو گفت: ۴۶۰ هزار شیعه در نخجوان وجود دارد که با راه‌اندازی فرودگاه ماکو فرصتی مناسب ایجاد می‌شود تا شیعیان نخجوان از این مسیر برای زیارت ائمه معصومین (ع) به ویژه امام رضا(ع) در کشورمان مسافرت کنند.

وی گفت: به سبب مسافت ۴ ساعته مرکز آذربایجان‌غربی با منطقه آزاد ماکو، سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌های خارجی رغبتی برای بازدید از منطقه آزاد ماکو نشان نمی‌دهند و با آغاز پروازهای فرودگاه این منطقه مشکل مذکور حل می‌شود.

فروزان، راههای ارتباطی را از مهمترین زیرساخت‌های توسعه هر منطقه خواند و افزود: با راه‌اندازی فرودگاه منطقه آزاد ماکو مشکلات تردد گردشگران به این منطقه نیز حل می‌شود و در این زمینه نیز فصل جدید اقتصادی به روی منطقه آزاد ماکو گشوده می‌شود چرا که این منطقه از نظر گردشگری و جذب توریسم از ظرفیت بالقوه‌ای برخوردار است. مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو از خرید هواپیمای ۵۰ نفره برزیلی «آمبرائر» خبر داد و بیان کرد: در صدد هستیم به زودی این هواپیما را تهیه و مشکل پرواز در منطقه آزاد ماکو را حل کنیم.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.