کد خبر: 6280

تاریخ انتشار: آذر ۲۸, ۱۳۹۵

رکورد طولانی‌ترین پرواز هواپیمای مسافربری جهان به مدت ۱۷ ساعت

 خطوط هوایی بین‌المللی استرالیا که با نام Qantas شناخته می‌شود، در نظر دارد طولانی‌ترین پرواز هوایی جهان بدون هر گونه توقف را ترتیب دهد و رکورد تازه در زمینه پرواز مستقیم هواپیماها ثبت کند. این شرکت هواپیمایی به واسطه مدیریت پروازهای طولانی‌مدت و بدون توقف میان استرالیا و اروپا شهرت جهانی دارد و هم‌اکنون تصمیم […]

 خطوط هوایی بین‌المللی استرالیا که با نام Qantas شناخته می‌شود، در نظر دارد طولانی‌ترین پرواز هوایی جهان بدون هر گونه توقف را ترتیب دهد و رکورد تازه در زمینه پرواز مستقیم هواپیماها ثبت کند.

این شرکت هواپیمایی به واسطه مدیریت پروازهای طولانی‌مدت و بدون توقف میان استرالیا و اروپا شهرت جهانی دارد و هم‌اکنون تصمیم گرفته است یک رکورد تازه در این زمینه به ثبت برساند.

برای طولانی‌ترین مسافرت هواپیمایی جهان که قرار است به صورت مرتب زیر نظر شرکت Qantas مسافران را جابه‌جا کند، یک دستگاه هواپیمای ۷۸۷-۹ Dreamliner بوئینگ در نظر گرفته شده است و در این اتفاق هواپیمای مذکور مسافت ۱۴۴۹۸ کیلومتری را پرواز می‌کند.

این پرواز طولانی از مارس ۲۰۱۸ آغاز می‌شود تا طولانی‌ترین مسافرت هوایی در تاریخ جهان به نام شرکت  Qantas و با هواپیمای Dreamliner بوئینگ ثبت شود.

پرواز مذکور از شهر پِرث در استرالیای غربی آغاز می‌شود و در شهر لندن انگلستان به پایان می‌رسد.

این مسافرت هوایی ۱۷ ساعت به طول می‌انجامد و بر اساس محاسبات صورت گرفته، هواپیما از مسیری عبور می‌کند که شرایط هوایی بسیار مناسب دارد و کمترین میزان آلودگی صوتی وارد کابین می‌شود.

در مسافرت هوایی Qantas Dreamliner 787-9 در مرحله نخست هر هفته دو بار ۲۳۶ مسافر بین دو شهر مذکور سفر می‌کنند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.