کد خبر: 6237

تاریخ انتشار: آذر ۱۷, ۱۳۹۵

فرودگاه اهواز در صدر اطلاع‌ رسانی فرودگاه های کشور

به‌گزارش خبرنگار کن نیوز به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، روابط‌ عمومی فرودگاه اهواز در ماه گذشته (آبان ماه) توانست با تولید ۱۲ خبر در میان ۵۸ فرودگاه کشور رتبه نخست را از آن خود کند و موفقیت دو ماه گذشته  خود را تکرار کند. براساس آمار منتشر شده پس […]

به‌گزارش خبرنگار کن نیوز به نقل از روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، روابط‌ عمومی فرودگاه اهواز در ماه گذشته (آبان ماه) توانست با تولید ۱۲ خبر در میان ۵۸ فرودگاه کشور رتبه نخست را از آن خود کند و موفقیت دو ماه گذشته  خود را تکرار کند.

براساس آمار منتشر شده پس از فرودگاه اهواز٬ مهرآباد با ۱۱خبر، شیراز با ۹ خبر، بندرعباس با ۷ خبر و مشهد با ۶ خبر رتبه‌های بعدی اطلاع‌ رسانی را کسب کردند.

در آبان ماه سال جاری ۲۲۵ خبر منتشر شد که از این تعداد ۹۹ خبر توسط روابط‌عمومی فرودگاه‌ها تهیه و مابقی به میزان ۹۲ خبر توسط روابط‌عمومی ستاد تهیه و تولید شده است.

از این تعداد٬ ۶۵ خبر در بخش ویژه، ۷۹ خبر در اخبار روز٬ ۵۳ خبر در بخش شرکت، ۱۱ مورد خبر در بخش داخلی، ۱۷ مورد اطلاعیه بوده است.

گفتنی است؛ از تعداد ۵۸ فرودگاه در ارزیابی اطلاع‌رسانی و تولید خبر، ۲۴ فرودگاه فاقد خبر بوده‌اند که اسامی آنان به شرح ذیل است: اراک٬ ایرانشهر٬ آبادان٬ بم، پارس‌آباد٬ جهرم٬ جیرفت٬ خوی٬ داراب٬ رامسر٬ رشت٬ رفسنجان٬ زاهدان٬ زرقان٬ سبزوار، سراوان٬ سیرجان٬ شاهرود٬ شهرکرد٬ طبس٬ عسلویه٬ فسا٬ کرمان٬ کلاله٬ نوشهر و یزد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.