کد خبر: 6155

تاریخ انتشار: آذر ۱۱, ۱۳۹۵

قائم مقام شرکت فرودگاه های کشور:زیرساخت های فرودگاه لارستان برای افزایش پروازها ارتقا یابد.

قائم مقام شرکت فرودگاه های کشور گفت:‌ باید زیرساخت ها و وسعت فرودگاه بین المللی لارستان ارتقا یابد تا بتوان خطوط پروازی جدید در این فرودگاه دایر کرد. به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، حسین اسفندیاری شامگاه سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید فرودگاه بین المللی لارستان در […]

قائم مقام شرکت فرودگاه های کشور گفت:‌ باید زیرساخت ها و وسعت فرودگاه بین المللی لارستان ارتقا یابد تا بتوان خطوط پروازی جدید در این فرودگاه دایر کرد.

به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، حسین اسفندیاری شامگاه سه شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید فرودگاه بین المللی لارستان در جنوب استان فارس همچنین شتاب بخشی به اجرای طرح توسعه جامع این فرودگاه را خواستار شد.

qwzh3

وی اظهار کرد:‌هم اینک، زمین و عرصه فرودگاه لارستان در حد استاندارد نیست و باید تلاش کرد مساحت ۳۴۰ هکتاری آن را افزایش داد تا در آینده برای افزایش پروازها و انجام پروازهای پهن پیکر مشکلی ایجاد نشود.

قائم مقام شرکت فرودگاه های کشور در ادامه گفت:‌ مناقصه تکمیل طرح پایانه پروازهای خارجی فرودگاه لارستان در مراحل پایانی است و انتظار می رود در دوره جدید فعالیت این فرودگاه، این پایانه تکمیل شود.

وی یادآور شد: اعتبار مورد نیاز برای اجرای طرح توسعه پارکینگ هواپیمایی فرودگاه لارستان از طرف شرکت فرودگاههای کشور تخصیص یافته است و این طرح پس از تعیین پیمانکار عملیاتی می شود.

در این آیین از خدمات هشت ساله عنایت الله انصاری فرد مدیر سابق فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی لارستان قدردانی شد و امین الله صولتی به عنوان مدیر جدید این فرودگاه معرفی شد. شهرستان لارستان به مرکزیت لار در ۳۷۸ کیلومتری جنوب شیراز واقع است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.