کد خبر: 6347

تاریخ انتشار: دی ۱۹, ۱۳۹۵

اخذ گواهینامه‌ سازمان هواپیمایی کشور در زمینه MRO تسهیل می‌شود

مسئول کارگروه اویونیک ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تسهیل و پیگیری اخذ گواهینامه های سازمان هواپیمایی کشوری در زمینه تعمیر و نگهداری هواپیما (MRO) به عنوان یکی از اولویت‌های این کارگروه در دست انجام است. به گزارش کن نیوز به نقل از معاونت علمی و فناوری […]

مسئول کارگروه اویونیک ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: تسهیل و پیگیری اخذ گواهینامه های سازمان هواپیمایی کشوری در زمینه تعمیر و نگهداری هواپیما (MRO) به عنوان یکی از اولویت‌های این کارگروه در دست انجام است.

به گزارش کن نیوز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محسن علوی در خصوص اقدامات این کارگروه، افزود: پیگیری، تسهیل و حمایت از شرکت های دانش‌ بنیان برای اخذ گواهینامه های سازمان هواپیمایی کشوری در زمینه تعمیر و نگهداری (MRO) و ساخت سامانه‌ها و قطعات اویونیکی (هوانوردی الکترونیکی) در این کارگروه بررسی شده است.

وی با اشاره به اینکه تهیه چارچوب حمایتی از شرکت های دانش بنیان در راستای تشکیل شبکه MRO اویونیک (الکترونیک هوانوردی) در کشور یکی از اولویت های این کارگروه است، گفت: بر مبنای سند جامع توسعه هوافضای کشور، یکی از اهداف کلان حوزه هوایی و هوانوردی، سیاست‌گذاری در راستای طراحی، توسعه و ساخت سیستم‌های اویونیک است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.