کد خبر: 6327

تاریخ انتشار: دی ۱۶, ۱۳۹۵

تعداد پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه کرمانشاه ۳۹ درصد افزایش یافت

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه از رشد  ۳۹ درصدی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: در ۹ ماه امسال ۴۱۳۵ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است. به گزارش کن نیوز به نقل از تسنیم: مجتبی بیاتی با اشاره به اینکه ۴۳۳ هزار […]

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه از رشد  ۳۹ درصدی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: در ۹ ماه امسال ۴۱۳۵ پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است.

به گزارش کن نیوز به نقل از تسنیم: مجتبی بیاتی با اشاره به اینکه ۴۳۳ هزار و ۲۲۲ مسافر داخلی و خارجی در فرودگاه کرمانشاه جا‌به‌جا شده است، گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۷ درصد اعزام و پذیرش مسافر افزایش یافته است.

بیاتی با بیان اینکه اکنون از فرودگاه کرمانشاه به هفت مقصد داخلی پرواز انجام می‌شود، عنوان کرد: میزان بار جا‌به‌جا شده توسط مسافران در طول این مدت ۲۷۵۵ تن است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۷ درصد افزایش یافته است.

وی از انجام پرواز میان فرودگاههای کرمانشاه و مشهد در تمامی روزهای هفته به غیر از شنبه‌ها خبر داد و افزود: هم اکنون از فرودگاه کرمانشاه ۱۲۰ پرواز برنامه های هفتگی به هفت مقصد داخلی انجام می‌شود. مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی استان کرمانشاه افزود: شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، ایران اپرتور، قشم ایر، کاسپین، معراج، زاگرس، کیش ایر و تورکیش اکنون پروازهای فرودگاه کرمانشاه را برعهده دارند

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.