کد خبر: 6323

تاریخ انتشار: دی ۱۶, ۱۳۹۵

نیاز فرودگاه ها به دو فروند هواپیمای فلایت چک

سعید اکبری معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در جمع خبرنگاران گفت: ایران یکی از ایمن‌ترین آسمان های منطقه را دارد و سرویس‌های ناوبری استفاده شده در سطح کشور، از بهترین سرویس‌های جهانی هستند وهمین موضوع موجب شده است تا شرکت‌های هواپیمایی معتبر دنیا درخواست استفاده از فضای ایران را داشته باشند. […]

سعید اکبری معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در جمع خبرنگاران گفت: ایران یکی از ایمن‌ترین آسمان های منطقه را دارد و سرویس‌های ناوبری استفاده شده در سطح کشور، از بهترین سرویس‌های جهانی هستند وهمین موضوع موجب شده است تا شرکت‌های هواپیمایی معتبر دنیا درخواست استفاده از فضای ایران را داشته باشند.

سعید اکبری افزود: درحال انجام پروژه اصلاح ساختار فضای کشور و حذف نقاط بحرانی(تبادل) هستیم زیرا غرب آسیا یکی از مناطق پرترافیک هوایی است و ایران می تواند از این پتانسیل به خوبی استفاده کند.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد: در تلاش هستیم تا با اصلاح راه‌های هوایی و کاهش نقاط بحرانی، مدیریت ترافیک هوایی کشور از این ظرفیت به بهترین شکل بهره ببریم.

اکبری اظهار داشت: اگرچه در اردیبهشت یک فروند هواپیمای فلایت چک را برای انجام کالیبراسیون دستگاه‌های کمک ناوبری کشور بکار گرفتیم اما باتوجه به گسترش دستگاه‌های کمک ناوبری، نیازمند هواپیماهای دوم و سوم هستیم.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.