کد خبر: 6316

تاریخ انتشار: دی ۱۴, ۱۳۹۵

۱۱ نظامی و ۵ غیر نظامی در سقوط بالگرد در ونزوئلا کشته شدند

در پی سقوط یک بالگرد نظامی در ایالت آمازون در شرق ونزوئلا ، ۱۱ نظامی و ۵ غیر نظامی کشته شدند. به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری اروپاپرس ، مرکز جستجو و نجات ونزوئلا یکشنبه شب اعلام کرده بود که مقامات ونزوئلایی فرآیند جستجو برای پیدا کردن محل یک بالگرد نظامی با ۱۳ […]

در پی سقوط یک بالگرد نظامی در ایالت آمازون در شرق ونزوئلا ، ۱۱ نظامی و ۵ غیر نظامی کشته شدند.

به گزارش کن نیوز به نقل از خبرگزاری اروپاپرس ، مرکز جستجو و نجات ونزوئلا یکشنبه شب اعلام کرده بود که مقامات ونزوئلایی فرآیند جستجو برای پیدا کردن محل یک بالگرد نظامی با ۱۳ سرنشین که در ایالت آمازون، ناپدید شده را آغاز کردند اما پس از یافته شدن بالگرد و اجساد ، اکنون اعلام شده که سرنشینان این بالگرد ۱۶ نفر از جمله یک کودک چهار ساله بودند .

بر اساس اطلاعات رادیویی ارائه شده از سوی اهالی منطقه ، این بالگرد در مرکز آمازون و نزدیک به تپه ای به نام ‘پیاپوکو’ ناپدید شد .

به گفته اهالی منطقه ، آنها بالگرد را در حال پرواز دیدند اما سپس یک صدای مهیب را شنیده و شاهد دود بودند .این بالگرد هنگامی ناپدید شد که در حال طی‌ مسیر بین فرودگاه ‘کاسیکه آراماره’ در بندر ‘آیاکوچو’ (مرکز ایالت آمازون) و فرودگاه ‘اسمرالدا’ در ایالت آمازون بود تا که یک تعویض در نیروهای مرزبانی انجام دهند .

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.