کد خبر: 6471

تاریخ انتشار: بهمن ۲۳, ۱۳۹۵

شمخانی: امکان صدور مجوز پرواز هواپیماهای روسی از فضای ایران وجود دارد

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: روابط و همکاری جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در زمینه مبارزه با تروریسم کاملا راهبردی است. به گزارش کن نیوز به خبرگزاری مهر:دریابان شمخانی افزود: همکاری مشترک ایران و روسیه برای مبارزه با تروریست در سوریه ابعاد جامع و گسترده ای دارد و […]

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: روابط و همکاری جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در زمینه مبارزه با تروریسم کاملا راهبردی است.

به گزارش کن نیوز به خبرگزاری مهر:دریابان شمخانی افزود: همکاری مشترک ایران و روسیه برای مبارزه با تروریست در سوریه ابعاد جامع و گسترده ای دارد و در صورت لزوم با اعلام نیاز مسئولین دفاعی کشور امکان صدور مجوز برای عبور هواپیماهای روسی از فضای ایران برای پشتیبانی از عملیات زمینی در سوریه وجود دارد.

وی اظهار داشت: عبور هواپیماهای روسیه از آسمان ایران منوط به طی مقدمات و تصمیمات مشترکی است که به نیازمندیهای میدانی در مبارزه با تروریسم مرتبط می باشد.

شمخانی گفت: صدور مجوز عبور، فرآیند پیچیده ای دارد که مستلزم بررسی های کارشناسی در ابعاد مختلف، نیاز سنجی دقیق وتعیین زمانبندی از پیش مشخص شده است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.