کد خبر: 6451

تاریخ انتشار: بهمن ۱۷, ۱۳۹۵

هواپیمایی ملی‌ اسپانیا تعلیق ممنوعیت مهاجرتی آمریکا را تائید کرد

خطوط هواپیمایی ملی‌ اسپانیا ‘ایبریا’ شنبه با تائید رسمی‌ این امر که شهروندان ۷ کشور مسلمان که ورود آنها از سوی «دونالد ترامپ» به آمریکا ممنوع شده بود می‌ توانند به این کشور پرواز کنند را دریافت کرد. به گزارش ایرنا ، منابع شرکت ایبریا به خبرگزاری افه خاطر نشان کردند که اگر مدارک سفر […]

خطوط هواپیمایی ملی‌ اسپانیا ‘ایبریا’ شنبه با تائید رسمی‌ این امر که شهروندان ۷ کشور مسلمان که ورود آنها از سوی «دونالد ترامپ» به آمریکا ممنوع شده بود می‌ توانند به این کشور پرواز کنند را دریافت کرد.

به گزارش ایرنا ، منابع شرکت ایبریا به خبرگزاری افه خاطر نشان کردند که اگر مدارک سفر اتباع این کشورها که شامل ایران، عراق، یمن، سومالی، سودان، سوریه و لیبی‌ است ، درست باشد ، آنها بدون هیچ مشکلی‌ می‌ توانند به آمریکا پرواز کنند .

اداره گمرک و حفاظت مرزی آمریکا که آژانس فدرال مسئول مهاجرت ها می‌ باشد ، بدین صورت روز شنبه به خطوط هواپیمایی مختلف اطلاع داد که روادید اتباع کشورهای مربوطه معتبر هستند و این خطوط باید این مسافران را در پرواز های خود بپذیرند .

بدین صورت فرمان اجرائی ترامپ که صدور روادید برای اتباع این ۷ کشور که اکثریت مسلمان هستند به مدت ۹۰ روز و برنامه پذیرش پناهندگان را به مدت ۱۲۰ روز تعلیق کرده بود ، متوقف شد .

تعلیق ممنوعیت مهاجرتی پس از آن صورت گرفت که یک قاضی فدرال سیاتل از ایالت واشنگتن، یک تقاضانامه که ایالت های واشنگتن و مینه سوتا ارائه داده بودند را در نظر گرفته و پذیرفت

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.