کد خبر: 6679

تاریخ انتشار: اسفند ۲۳, ۱۳۹۵

آمادگی فرودگاه ارومیه برای ۵۰ سورتی پرواز خارجی در نوروز

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی گفت : انجام ۵۰سورتی پرواز خارجی از فرودگاه بین المللی ارومیه در نوروز ۹۶ در کنار پروازهای فوق العاده داخلی برنامه ریزی شده است . کمال پرهیزگار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروازهای خارجی توسط شرکت های هواپیمایی بوراجت – اطلس جت – آتا- آسمان و زاگرس […]

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی گفت : انجام ۵۰سورتی پرواز خارجی از فرودگاه بین المللی ارومیه در نوروز ۹۶ در کنار پروازهای فوق العاده داخلی برنامه ریزی شده است .

کمال پرهیزگار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروازهای خارجی توسط شرکت های هواپیمایی بوراجت – اطلس جت – آتا- آسمان و زاگرس به مقصد بغداد- استانبول – آدانا و باکو انجام می شود .

وی با اشاره به اینکه پروازهای داخلی نیز از فرودگاه ارومیه در ایام نوروز برقرار است – گفت : پروازهای فوق العاده نوروزی از ۲۸ اسفند سال جاری آغاز و تا ۱۴ فرودین سال آینده ادامه دارد و در بخش داخلی این پروازها به مقصد کیش انجام می شود .

وی بیان کرد: تمامی امکانات خدماتی – فرودگاهی و عملیاتی فرودگاه ارومیه برای انجام پروازهای نوروزی فراهم شده و ارائه تسهیلات و خدمات مناسب به شهروندان و مسافران اولویت اصلی این فرودگاه درایام نوروزاست .

وی افزود: با وجود بهسازی سالن پروازهای داخلی و انتقال پروازهای داخلی به ترمینال خارجی تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا به منظور رفاه حال مردم استان حداکثر پروازهای پیشنهادی را برای نوروز سال ۹۶ قبول کنیم .

وی اظهار کرد: با آژانس های متقاضی برای برقراری پروازهای نوروزی هماهنک شده ایم تا شاهد همزمانی پروازهای داخلی و خارجی از فرودگاه ارومیه نباشیم زیرا این امر باعت کمبود فضا و نارضایتی مسافران می شود .

به گزارش ایرنا- همه ساله با فرارسیدن ایام نوروز تقاضا برای سفرهای نوروزی و خرید بلیط های هواپیما افزایش می یابد و امسال با افزایش پروازها در فرودگاه ارومیه سعی شده است تا به نیازمردم استان در این خصوص پاسخ داده شود .

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.