کد خبر: 6758

تاریخ انتشار: فروردین ۶, ۱۳۹۶

افزایش ۱۸ درصدی پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره )

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) گفت : بیش از دوهزار پرواز از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ لغایت چهارم فروردین ۱۳۹۶ از این فرودگاه بین المللی انجام شده که نسبت به دوره مشابه گذشته ۱۸ درصد رشد نشان می دهد . به گزارش کن نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهر فرودگاهی […]

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) گفت : بیش از دوهزار پرواز از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ لغایت چهارم فروردین ۱۳۹۶ از این فرودگاه بین المللی انجام شده که نسبت به دوره مشابه گذشته ۱۸ درصد رشد نشان می دهد .

به گزارش کن نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهر فرودگاهی امام  خمینی (ره )؛کوروش فتاحی ” افزود: تعداد دو هزار و ۱۱۰ سورتی پرواز از ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ تا چهارم فروردین از فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام شده و در این مدت بیش از ۳۰۵ هزار نفر از این فرودگاه جابجا شده اند.

وی بیان داشت : اوج پروازها در تاریخ ۲۹ اسفند ماه بود که با ۲۶۸ پرواز رکورد جدیدی به ثبت رسید .

فتاحی خاطرنشان کرد: مسیرهای اصلی مسافران نوروزی کشورهای ترکیه – امارات متحده عربی (دوبی )- مالزی – تایلند- قبرس – آذربایجان و گرجستان – همچنین نجف و کربلای معلی بوده است .

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) با اشاره به تاخیر پروازها- ادامه داد: تاکنون دو مورد تاخیر به ثبت رسیده که با مدیریت موضوع- خدمات لازم به مسافرن از جمله پذیرایی اولیه – هتل و هماهنگی برای تامین هواپیما و انجام پرواز انجام شده است .

به گزارش ایرنا- پیشتر سازمان هواپیمایی کشوری اعلام که بود در سه روز نخست سفرهای نوروزی (شامل روزهای ۲۵- ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه ) ۲ هزار و ۶۶۶ پرواز داخلی و خارجی در کشور انجام شده است .

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.