کد خبر: 6731

تاریخ انتشار: فروردین ۳, ۱۳۹۶

بازدید وزیر راه وشهرسازی از فرودگاه بین المللی کیش

وزیر راه وشهرسازی سه شنبه شب از فرودگاه بین المللی کیش بازدید واز خدمات دهی به گردشگران و امکانات در این فرودگاه ابراز رضایت کرد . به گزارش کن نیوز- عباس آخوندی به امکانات خوب فرودگاه کیش – زیبایی فضاها وکیفیت مناسب خدمات دهی اشاره کرد و گفت : این سطح از خدمات دهی برای […]

وزیر راه وشهرسازی سه شنبه شب از فرودگاه بین المللی کیش بازدید واز خدمات دهی به گردشگران و امکانات در این فرودگاه ابراز رضایت کرد .

به گزارش کن نیوز- عباس آخوندی به امکانات خوب فرودگاه کیش – زیبایی فضاها وکیفیت مناسب خدمات دهی اشاره کرد و گفت : این سطح از خدمات دهی برای میزبانی شایسته از مسافران و گردشگران انجام شده است .

در شرایط کنونی روزانه ۱۱۵ پرواز به صورت میانگین دراین فرودگاه انجام می شود که میزبانی از این میزان پرواز نیازمند برنامه ریزی دقیق ومنسجم است .

ایجاد کانترهای ( پیشخوان ) راهنمای مسافر در سالن های خروجی و ترانزیت – ایجاد اتاق کودک برای رفاه مادران وکودکان – بهسازی نمازخانه  ها- بخش های خدماتی وسرویس های بهداشتی – نصب تابلوهای راهنما براساس استانداردهای بین المللی – افزایش چرخ های دستی – افزایش گیت های خروج به چهار ایستگاه از جمله اقداماتی است که درراستای ارائه خدمات بهتر به گردشگران درفرودگاه کیش انجام شده است .

 

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.