کد خبر: 6656

تاریخ انتشار: اسفند ۲۱, ۱۳۹۵

سایت ایرباس: ایران ایر نخستین هواپیمای A330-200 را تحویل گرفت

پایگاه اینترنتی شرکت ایرباس نوشت شرکت هواپیمایی ایران ایر نخستین هواپیمای جدید A330-200 خود را از شرکت ایرباس تحویل گرفته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در پایگاه اینترنتی ایرباس آمده است: تحویل این هواپیما بخشی از طرح نوسازی ناوگان ایران ایر، و نخستین هواپیمای پهن پیکر (دو راهرویی) از سفارش دسامبر ۲۰۱۶ شرکت […]

پایگاه اینترنتی شرکت ایرباس نوشت شرکت هواپیمایی ایران ایر نخستین هواپیمای جدید A330-200 خود را از شرکت ایرباس تحویل گرفته است.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در پایگاه اینترنتی ایرباس آمده است: تحویل این هواپیما بخشی از طرح نوسازی ناوگان ایران ایر، و نخستین هواپیمای پهن پیکر (دو راهرویی) از سفارش دسامبر ۲۰۱۶ شرکت ایران ایر برای خرید ۱۰۰ هواپیمای ایرباس (۴۶ هواپیمای یک راهرویی و ۵۴ هواپیمای دو راهرویی( به منظور نوسازی و توسعه ناوگان خود با هواپیماهای جدید است.
هواپیمایی که ایران تحویل گرفته است، یک هواپیمای دو کابینه با ۳۲ صندلی ویژه (کلاس بیزنس) و ۲۰۶ صندلی عادی (کلاس اکونومی) است.
تحویل هواپیما که در مرکز تحویل ایرباس در تولوز انجام شد، به منزله نقطه عطف دیگری برای ایران ایران همزمان با پنجاه و ششمین سالگرد تاسیس این شرکت است.
سایت ایرباس نوشت خانواده A330 شامل هواپیماهای Freighterو VIP است و تاکنون بیش از هزار و ۵۰۰ سفارش گرفته است. بیش از هزار و ۱۰۰ هواپیمای خانواده A330 برای بیش از ۱۰۰ شرکت هواپیمایی در سراسر جهان پرواز می کنند. A330 یکی از کارآمدترین هواپیماهای جهان از نظر اقتصادی است.
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.