کد خبر: 6669

تاریخ انتشار: اسفند ۲۲, ۱۳۹۵

صدور بیش از ۲۰هزار و ۵۰۰ مجوز پرواز فوق العاده و برنامه ای برای ایام نوروز تاکنون

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز ۲۰ هزار و ۵۰۰ پرواز فوق العاده داخلی و خارجی در ایام نوروز۹۶ خبر داد. رضا جعفرزاده با بیان اینکه عملیات پروازهای نوروزی امسال از تاریخ ۲۵ اسفندماه ۹۵ آغاز و تا پایان ۱۵ فروردین ۹۶ ادامه دارد، افزود: شرکت های هواپیمایی ضمن حفظ اصول ایمنی […]

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز ۲۰ هزار و ۵۰۰ پرواز فوق العاده داخلی و خارجی در ایام نوروز۹۶ خبر داد.
رضا جعفرزاده با بیان اینکه عملیات پروازهای نوروزی امسال از تاریخ ۲۵ اسفندماه ۹۵ آغاز و تا پایان ۱۵ فروردین ۹۶ ادامه دارد، افزود:
شرکت های هواپیمایی ضمن حفظ اصول ایمنی در انجام این پرواز ها به سه محور از جمله مراقبت جدی بر سیستم توزیع بلیت های نوروزی، پاسخگویی و اطلاع رسانی از طریق شماره تلفن های مسافران، اطلاع رسانی توسط روسای ایستگاه ها، اطلاع رسانی مدیران روابط عمومی ها از طریق مصاحبه با رسانه ها و جلوگیری از فروش بلیت هواپیما تحت هر عنوانی که مغایر با کلاس نرخی است که به سازمان اعلام و انتشار بر روی پرتالهای خود اقدام کنند.
وی افزود: تمامی هماهنگی های لازم با شرکت های هواپیمایی، فرودگاههای کشور، نیروی امنیتی و انتظامی مستقر در فرودگاهها، گمرک، حراست و شرکت های فعال هندلینگ جهت تسریع در انجام پرواز صورت گرفته است.
وی افزود: جهت پاسخگویی بیشتر به بخشی از تقاضاهای این ایام دفتر نظارت بر شرکت های هواپیمایی، فرودگاهها و موسسات هوانوردی به صدور ۱۷۲۳۳ مجوز در مسیرهای داخلی و خارجی برای شرکت های هواپیمایی داخلی و تعداد ۳۲۵۳ مجوز برای شرکت های هواپیمایی خارجی در مسیرهای خارجی که ۲۰۰ مجوز پرواز فوق العاده و ۲۳۵۹ پرواز برنامه ای را شامل می شود، اقدام کرده است.
وی تعداد ناوگان موجود فعال کشور را ۱۵۴ فروند شامل ۲۵هزار و ۵۴۵ عنوان کرد و گفت: تعداد ۷ فروند از این هواپیماها شامل ۱۶۲۲۲ صندلی به تازگی به ناوگان هوایی کشور اضافه شده است که بی تردید این تعداد صندلی پاسخگوی حجم بالای تقاضاها در این ایام نخواهد بود.
انتهای پیام/
با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.