کد خبر: 6762

تاریخ انتشار: فروردین ۶, ۱۳۹۶

پیش بینی جابه جایی حدود چهار میلیون مسافر در فرودگاه های کشورتا پایان تعطیلات نوروز

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: پیش بینی می شود تا پایان تعطیلات نوروزی، حدود چهار میلیون مسافر با ۳۰ هزار و ۵۰۰ سورتی پرواز در فرودگاه های کشور جابه جا شوند. به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، رحمت الله مه آبادی شنبه در بازدید از فرودگاه بندرعباس اظهار داشت: […]

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: پیش بینی می شود تا پایان تعطیلات نوروزی، حدود چهار میلیون مسافر با ۳۰ هزار و ۵۰۰ سورتی پرواز در فرودگاه های کشور جابه جا شوند.

به گزارش کن نیوز به نقل از ایرنا، رحمت الله مه آبادی شنبه در بازدید از فرودگاه بندرعباس اظهار داشت: از آغاز طرح ویژه نوروزی در کشور تا پایان سوم فروردین ماه، بیش از یک میلیون و ۲۶۰ هزار مسافر در فرودگاه های کشور جابه جا شدند که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۸ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران بیان کرد: امسال با برنامه ریزی انجام شده به زیباسازی فضای ترمینال‌ها، سالنهای ترانزیت، محوطه‌های فرودگاهی برای ایام نوروز تأکید شده و در این راستا، فعالیت‌های مناسبی در فرودگاه‌های کشور انجام شده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه هر چه بیشتر فرودگاه بندرعباس، خاطرنشان کرد: امسال احداث برج تکنیکال بلاک، احداث پایانه جدید، عملیات نصب رادار خلیج فارس و جمع آوری آبهای سطحی فرودگاه و تامین ایمنی و امنیت این فرودگاه با هزینه ۸۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

طرح سفرهای نوروزی هوایی کشور از ۲۵ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ۹۶ ادامه دارد.ایران ۵۰ فرودگاه دارد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.