کد خبر: 6813

تاریخ انتشار: فروردین ۱۹, ۱۳۹۶

برگزاری مسابقه طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین

نمایشگاه دستاوردهای مسابقه دانشجویی طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین ۲۶ فروردین‌ماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه دستاوردهای مسابقه طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین به همت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی ریاست جمهوری برپا می شود. […]

نمایشگاه دستاوردهای مسابقه دانشجویی طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین ۲۶ فروردین‌ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه دستاوردهای مسابقه طراحی و ساخت هواپیمای بدون سرنشین به همت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی ریاست جمهوری برپا می شود.

این نمایشگاه توسط کمیته اجرایی مسابقات و به منظور ارزیابی مرحله ساخت و اخذ مجوز صلاحیت پرواز در چهارمین دوره مسابقات و نمایش فیزیکی از دستاوردهای تیم‌ها با هدف بازخورد آن بین مسئولین کشور و نیز حامیان مسابقات برپا خواهد شد.

این نمایشگاه در سال گذشته نیز برگزار شد.ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی در این فراخوان اعلام کرده است؛ حضور در این نمایشگاه به منظور ارزیابی تیم ها الزامی است و تیم‌ها در این مرحله، مجوز شرکت‌ در آزمون‌های پروازی را کسب خواهند کرد.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.