کد خبر: 6885

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶

تعداد پروازهای تهران و دبی به لارستان به ۵ روز در هفته رسید

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان از افزایش تعداد پروازهای مسیر تهران و دبی به لارستان به ۵ پرواز در هفته خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه بین المللی لارستان؛ امین‌الله صولتی از برقراری مجدد پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان خبر داد و اظهار داشت: از دهم اردیبهشت پروازهای این شرکت پس از ۱۷ ماه […]

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان از افزایش تعداد پروازهای مسیر تهران و دبی به لارستان به ۵ پرواز در هفته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه بین المللی لارستان؛ امین‌الله صولتی از برقراری مجدد پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان خبر داد و اظهار داشت: از دهم اردیبهشت پروازهای این شرکت پس از ۱۷ ماه وقفه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته در مسیر تهران–لار- دبی و برعکس برقرار می‌شود.

وی افزود: پیش از این پروازهای آسمان فقط در مسیر دبی –لار- دبی و اغلب با هواپیمای فوکر ۱۰۰ صورت می‌پذیرفت که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مبنی بر افزایش توام پروازهای داخلی و خارجی، از این پس در مسیر تهران نیز پروازهای جدیدی برقرار می‌شود.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان با بیان اینکه پروازهای ذکر شده با هواپیمای پیشرفته بوئینگ ۷۳۷ انجام می‌شود، تصریح کرد: بدین ترتیب شمار پروازهای مسیر تهران –لار –تهران از ۳ به ۵ پرواز درهفته می‌رسد که توسط شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر و آسمان انجام می‌شود.

وی گفت: پروازهای دبی – لار – دبی نیز از ۳ به ۵ پرواز در هفته می‌رسد که توسط شرکت‌های هواپیمایی فلای دبی و آسمان انجام می‌شود.

صولتی بیان کرد: امید است تا با ایجاد فضای رقابتی، این پروازها مورد استقبال و استفاده مردم قرار گیرد و شرکت هواپیمایی آسمان که از سابقه دیرینی در فرودگاه لارستان برخوردار است، بتواند در راستای ارائه خدمات مطلوب به مسافرین گام‌های موثری بردارد.

مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان اضافه کرد: در حال حاضر پروازهای مختلفی توسط شرکت‌های ایران ایر، العربیه، فلای دبی به مقصدهای شارجه، دبی، کویت، قطر و تهران از فرودگاه لارستان برقرار است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.