کد خبر: 6789

تاریخ انتشار: فروردین ۱۴, ۱۳۹۶

تهدید سایبری فرودگاه ها و تاسیسات هسته ای انگلیس را به حال آماده باش درآورد

‘تلگراف’ انگلیس یکشنبه نوشت: در پی هشدار مقامات دولت درباره وجود تهدید موثق سایبری، فرودگاه ها و نیروگاه های برق هسته ای این کشور به حال آماده باش درآمدند. به نوشته این روزنامه انگلیسی، به فرودگاه ها و تاسیسات برق هسته ای کشور اعلام شد تا برای مقابله با تهدیدهای روزافزون سیستم های امنیتی الکترونیک، […]

‘تلگراف’ انگلیس یکشنبه نوشت: در پی هشدار مقامات دولت درباره وجود تهدید موثق سایبری، فرودگاه ها و نیروگاه های برق هسته ای این کشور به حال آماده باش درآمدند.

به نوشته این روزنامه انگلیسی، به فرودگاه ها و تاسیسات برق هسته ای کشور اعلام شد تا برای مقابله با تهدیدهای روزافزون سیستم های امنیتی الکترونیک، اقدامات دفاعی شان در برابر حملات تروریستی را افزایش دهند.

واحدهای امنیتی انگلیس در ۲۴ ساعت گذشته چندین بار هشدار دادند که تروریست ها ممکن است راه هایی را برای گذشتن از سد بازرسی های امنیتی یافته باشند.سازمان های اطلاعاتی بر این باورند که گروه تروریستی داعش و سایر گروه های تروریستی راه هایی را برای تعبیه مواد منفجره در لپ تاپ ها و گوشی های همراه پیدا کردند که امکان فرار از روش های بازرسی امنیتی فرودگاه را برای آنها فراهم می کند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.