کد خبر: 6868

تاریخ انتشار: اردیبهشت ۳, ۱۳۹۶

مدیر کل تعزیرات تهران : غرفه های فرودگاه مهر آباد باید منصفانه اجاره داده شود

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت : تا زمانی که مسئولان فرودگاه به فکر درآمدزایی باشند و غرفه های فرودگاه را با اجاره های منصفانه واگذار نکنند همچنان شاهد گرانفروشی های قابل توجه در فرودگاه خواهیم بود . محمد محمدی در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری صداوسیما افزود: در گشت هایی که ما در سالهای […]

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت : تا زمانی که مسئولان فرودگاه به فکر درآمدزایی باشند و غرفه های فرودگاه را با اجاره های منصفانه واگذار نکنند همچنان شاهد گرانفروشی های قابل توجه در فرودگاه خواهیم بود .

محمد محمدی در مصاحبه تلفنی با خبرگزاری صداوسیما افزود: در گشت هایی که ما در سالهای اخیر از فرودگاه مهرآباد داشته ایم با گرانفروشی حدود سه تا چهار برابری نرخ های مصوب مواجه بوده ایم و اگر مسئولان فرودگاه به دنبال رضایتمندی مردم و مصرف کننده هستند باید غرفه هایی که در اختیار می گذارند با اجاره کارشناسی شده و منصفانه باشد .

وی گفت : یکی از غرفه های فرودگاه می گفت : ۵۵ میلیون تومان ماهانه اجاره می دهد که ۲۰ درصد هم امسال به آن اضافه خواهد شد و ظاهراً آنطور که می گفتند قرار است در قراردادهای جدید ۱۰ درصد از فروش هم به نفع فرودگاه از غرفه داران دریافت شود.

معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت : قطعا با این اجاره ها نمی توان کار منصفانه کرد و غرفه داران مجبورند تخلف کنند .

محمدی افزود : اگر رویکرد فرودگاه این است همچنان باید مصرف کننده و مسافران فرودگاه متضرر شوند و مسئولان فرودگاه باید همت کنند و قیمت های کارشناسی برای اجاره ها تعیین کنند .

وی گفت: باید اصلاح قیمت صورت گیرد و اگر قرار باشد بازرسان تعزیرات هر از چند گاه در این مکان حضور و متخلفان را جریمه کنند به طور قطع تا مشکلات اجاره های بالا برطرف نشود غرفه داران این جرایم را از مشتریان دریافت می کنند و هدف تعزیرات اصلاح قیمت هاست تا مصرف کنندگان منتفع شوند .

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران در بخش دیگری از سخنانش به همکاری نکردن مسئولان فرودگاه در اختصاص مکانی خاص برای استقرار گشت های نظارتی تعزیرات اشاره کرد و گفت: حدود ۲ سال است که بطور مکتوب درخواست کرده ایم چنین مکانی در اختیار دستگاه های نظارتی قرار گیرد اما تاکنون مسئولان فرودگاه مکانی در اختیار نگذاشته اند.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.