کد خبر: 7028

تاریخ انتشار: خرداد ۹, ۱۳۹۶

آمریکا ورود لپ تاپ به هواپیماهای مسافرتی را ممنوع می کند

وزیر امنیت ملی دولت ترامپ بزرگترین هدف تروریست ها را سرنگون کردن هواپیماهای آمریکایی بخصوص زمانی که مسافران آمریکایی را دارند- دانست و گفت : کشورش در نظر دارد در قالب تدابیر شدید امنیتی ورود لپ تاپ به هواپیماهای مسافرتی را ممنوع کند . جان کلی ” وزیر امنیت ملی آمریکا در گفت وگویی با شبکه خبری […]

وزیر امنیت ملی دولت ترامپ بزرگترین هدف تروریست ها را سرنگون کردن هواپیماهای آمریکایی بخصوص زمانی که مسافران آمریکایی را دارند- دانست و گفت : کشورش در نظر دارد در قالب تدابیر شدید امنیتی ورود لپ تاپ به هواپیماهای مسافرتی را ممنوع کند .

جان کلی ” وزیر امنیت ملی آمریکا در گفت وگویی با شبکه خبری فاکس نیوز افزود: عقده ای که تروریست ها گرفتار آنند این است که هواپیماهای درحال پرواز را سرنگون کنند-بخصوص اگر هواپیمای آمریکایی و مسافر آن شهروندان آمریکا در آن باشد .

کلی ادامه داد:به همین دلیل در نظر داریم تدابیر امنیتی شدید تری را برای مقابله با اقدام های تروریستی اعمال کنیم و یکی از این تدابیر احتمالا جلوگیری از ورود لپ تاپ به داخل هواپیماهای مسافرتی خواهد بود .

وزیر امنیت ملی دولت ترامپ گفت که دستگاه های امنیتی کشورش به منظور پی بردن به ماهیت این گونه تهدید ها در حال جمع آوری و بررسی اطلاعات هستند و بزودی دامنه تدابیر امنیتی در سفر های هوایی را افزایش خواهند داد .

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.