کد خبر: 7008

تاریخ انتشار: خرداد ۸, ۱۳۹۶

اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی آلیتالیا

اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا موجب لغو بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس، روز یکشنبه (هفتم خرداد) اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا موجب لغو بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. این اعتصاب برای تحت فشار قرار دادن دولت برای ملی کردن صنعت هوایی ایتالیا صورت گرفته است که بعد از […]

اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا موجب لغو بیش از ۲۰۰ پرواز  شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس، روز یکشنبه (هفتم خرداد) اعتصاب کارکنان اتحادیه های هواپیمایی آلیتالیا موجب لغو بیش از ۲۰۰ پرواز  شد. این اعتصاب برای تحت فشار قرار دادن دولت برای ملی کردن صنعت هوایی ایتالیا صورت گرفته است که بعد از سال ها ضرر از یک ماه پیش تحت نظارت دادگاه عمل می کند.

دولت ایتالیا پیشتر پیشنهاد ملی کردن خطوط هواپیمایی را رد کرده و به دنبال خریدار بود. این در حالی است که اتحادیه های هواپیمایی در حال مذاکره درباره شرایط کاری در دوره اجرایی تحت نظارت دادگاه بودند که شش ماه به طول انجامید.

این اعتصاب که در ساعت ۱۶:۰۰ به وقت گرینویچ در روز یکشنبه پایان خواهد یافت بر روی برنامه پروازهای ملی و بین المللی تاثیر گذاشته است. بر اساس گفته شرکت هواپیمایی، ۸۰ درصد مسافران به پروازهای دیگر انتقال داده شدند و شرایط در هواپیمای فیومیچینو رم تحت کنترل است.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.